Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
U15 1

Matcher
FEBRUARI 2019
 
03
12:00
sön
12:00    
Övrig plats
Staffanstorp United - BK Olympic  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Kulladals FF  -      
 
17
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Konstgräs
 
BK Olympic - Lb07  -      
 
24
14:15
sön
14:15    
Lindängens IP Konstgräs
Lunds bk - BK Olympic  -      
MARS 2019
 
03
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic 2 - Kvarnby IK 2  -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic 1 - Lindeborgs FF 1  -      
 
17
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic 2 - Staffanstorp United 2  -      
 
24
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Trelleborgs FF  -      
 
30
15:00
lör
15:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Landskrona bois  -      
APRIL 2019
 
05
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
Lilla Torg FF - BK Olympic 24  -  3  
06
10:45
lör
10:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 1 - Råå IF2  -  1  
07
13:30
sön
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 2 - IFK Klagshamn4  -  3  
 
14
13:00
sön
13:00    
Norrvalla IP plan 1
Kullavägens BK blå - BK Olympic 16  -  3  
 
27
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC 1 - BK Olympic 15  -  7  
MAJ 2019
 
05
15:00
sön
15:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo 1 - BK Olympic 13  -  4  
 
10
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Malmö FF2  -  4  
 
18
12:30
lör
12:30    
Vilans IP A-plan
Kristianstad United FS - BK Olympic 13  -  0  
 
24
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Kvarnby IK blå4  -  2  
JUNI 2019
 
08
15:30
lör
15:30    
Klostergårdens IP
Lunds BK blå - BK Olympic 13  -  1  
 
14
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Hittarps IK blå3  -  0  
 
20
19:30
tor
19:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 2 - FC Rosengård 19174  -  0  
AUGUSTI 2019
 
16
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Kullavägens BK blå4  -  1  
18
11:00
sön
11:00    
Björkvallen, Öja A-plan
Öja FF - BK Olympic 23  -  0  
 
23
18:30
fre
18:30    
Sandskogens IP F-plan
Ystads IF FF vit - BK Olympic 1  -      
24
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 2 - BK Flagg  -      
 
31
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Staffanstorp United FC 1  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
13:15
sön
13:15    
Västervångs IP konstgräs
FC Trelleborg vit - BK Olympic 2  -      
 
07
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - IF Limhamn Bunkeflo 1  -      
08
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 2 - Lunds BK gul  -      
 
14
09:30
lör
09:30    
Bara IP konstgräs
Bara GoIF röd - BK Olympic 2  -      
 
21
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Kristianstad United FS  -      
 
28
14:30
lör
14:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - BK Olympic 1  -      
29
13:00
sön
13:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 2 - Veberöds AIF  -      
OKTOBER 2019
 
04
19:00
fre
19:00    
Högalids IP, B-plan
Harrie FF - BK Olympic 2  -      
05
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP, Malmö B-plan
BK Olympic 1 - Lunds BK blå  -      
 
09
18:30
ons
18:30    
Malmö Stadion
Malmö FF - BK Olympic 1  -      
11
18:30
fre
18:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 2 - KSF Prespa Birlik  -      
12
13:00
lör
13:00    
Landskrona IP C-plan
Landskrona BoIS - BK Olympic 1  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
FC Bellevue - BK Olympic 2  -      
 
27
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 2 - IFK Klagshamn  -      
 
SAMARBETSPARTNERS