Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
U14

Matcher
FEBRUARI 2019
 
10
08:00
sön
08:00    
Veberöd
Romelecupen - BK Olympic  -      
 
17
13:00
sön
13:00    
Husie IP
Husie - BK Olympic  -      
 
22
18:45
fre
18:45    
Rossengårds Norra IP
Fc rosengård - BK Olympic  -      
MARS 2019
 
03
13:00
sön
13:00    
Vannhögs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg - BK Olympic2  -  2  
 
10
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP konstgräs
Södra Sandby IF - BK Olympic1  -  9  
 
17
14:00
sön
14:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic - Hittarps IK4  -  4  
 
31
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - IF Limhamn bunkeflo  -      
APRIL 2019
 
10
19:00
ons
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic - IF Lödde7  -  5  
14
14:30
sön
14:30    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC - BK Olympic3  -  4  
 
24
19:00
ons
19:00    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 - BK Olympic5  -  4  
25
20:00
tor
20:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 3 - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
27
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP B-plan
Bjärreds IF svart - BK Olympic  -      
28
16:00
sön
16:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 9-manna
Södra Sandby IF blå - BK Olympic 3  -      
MAJ 2019
 
03
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic - GIF Nike gul  -      
04
13:15
lör
13:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 3 - Trelleborgs FF vit  -      
 
11
11:00
lör
11:00    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK - BK Olympic  -      
12
sön
00:00    
Malmö IP
Svedala IF blå - BK Olympic 3  -      
 
17
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic - Lunds BK gul  -      
18
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 3 - Gislövs IF röd  -      
 
24
19:00
fre
19:00    
Hyllie IP A-plan
Hyllie IK grönsvart - BK Olympic 3  -      
26
12:30
sön
12:30    
Linero IP A-plan
Linero IF röd - BK Olympic  -      
JUNI 2019
 
07
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic 3 - Vellinge IF  -      
08
14:00
lör
14:00    
Västergårds IP 1 9-manna
Eskilsminne IF 1 - BK Olympic  -      
 
10
19:00
mån
19:00    
Heleneholms IP konstgräs
Heleneholms SK - BK Olympic 3  -      
16
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic - BK Landora röd  -      
16
12:30
sön
12:30    
Malmö IP
Skurups AIF vit - BK Olympic 3  -      
 
SAMARBETSPARTNERS