Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2011

Matcher
FEBRUARI 2019
 
24
10:00
sön
10:00    
Rossengårds Norra IP
FC Rosengård - BK Olympic  -      
MARS 2019
 
17
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Kvarnby IK  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
Lindängens IP Konstgräs
Fc möjligheten - BK Olympic  -      
APRIL 2019
 
13
12:30
lör
12:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Svedala IF svart  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grå - BK Olympic grön  -      
MAJ 2019
 
04
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
BK Olympic grön - FC Möjligheten blå  -      
 
11
14:30
lör
14:30    
Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
FC Möllan - BK Olympic grön  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
BK Olympic grön - Kulladals FF röd  -      
 
29
17:30
ons
17:30    
Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
Heleneholms SK 2 - BK Olympic grön  -      
JUNI 2019
 
07
18:45
fre
18:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
16
10:15
sön
10:15    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 blå - BK Olympic grön  -      
AUGUSTI 2019
 
17
12:30
lör
12:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic blå - Skanör Falsterbo IF röd  -      
 
25
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC orange - BK Olympic blå  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic blå - Kvarnby IK röd  -      
SEPTEMBER 2019
 
09
18:45
mån
18:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic blå - IFK Klagshamn blågul  -      
14
10:30
lör
10:30    
Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC vit - BK Olympic blå  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic blå - FC Möjligheten blå  -      
 
28
12:30
lör
12:30    
Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
Heleneholms SK - BK Olympic blå  -      
OKTOBER 2019
 
05
10:45
lör
10:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs
BK Olympic blå - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
Oxie SK vit - BK Olympic blå  -      
 
SAMARBETSPARTNERS