Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Kommande matcher
SEPTEMBER 2019
 
18
18:00
ons
18:00    
P2010, Snarringe IP 7-manna 1
P2010 » 
Skegrie BK vit - BK Olympic vit
  -      
20
18:30
fre
18:30    
U14, Lindängens IP, Malmö konstgräs
U14 » 
BK Olympic 2 - FC Bellevue 2
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P09, Lindängens IP Konstgräs
P09 » 
BK Olympic - Furulunds IK
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P2010, Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
P2010 » 
IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Olympic vit
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P2011, Lindängens IP, Malmö konstgräs
P2011 » 
BK Olympic blå - FC Möjligheten blå
  -      
21
12:00
lör
12:00    
U13, Lindängens IP, Malmö konstgräs
U13 » 
BK Olympic 3 - Hyllie IK grön
  -      
21
12:00
lör
12:00    
U15 1 , Lindängens IP, Malmö B-plan
U15 1 » 
BK Olympic 1 - Kristianstad United FS
  -      
21
14:00
lör
14:00    
A-lag Herrar, Lindängens IP, Malmö A-plan
BK Olympic - Eslövs BK  -      
22
10:00
sön
10:00    
P09, Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
P09 » 
FC Trelleborg blå - BK Olympic grön
  -      
22
10:30
sön
10:30    
U13, Lindängens IP, Malmö konstgräs
U13 » 
BK Olympic vit - Hyllie IK grön
  -      
22
13:00
sön
13:00    
U14, Tolvans IP B-plan 9-manna
U14 » 
IF Lödde - BK Olympic 1
  -      
22
13:00
sön
13:00    
U16, Lindängens IP, Malmö B-plan
U16 » 
BK Olympic - Eslövs BK
  -      
22
13:00
sön
13:00    
U19, Lindängens IP, Malmö A-plan
U19 » 
BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo
  -      
22
14:00
sön
14:00    
P07, Höllvikens IP plan 2 konstgräs 9-manna
P07 » 
BK Höllviken röd - BK Olympic grön
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
SEPTEMBER 2019
 
15
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - BK Olympic
1  -  6  
15
11:00
sön
11:00    
P07, Lindängens IP, Malmö konstgräs
P07 » 
BK Olympic - FC Bellevue 1
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P2010, Klagshamns IP plan 7 7-manna
P2010 » 
IFK Klagshamn gul - BK Olympic vit
  -      
14
16:00
lör
16:00    
A-lag Herrar, Rydets IP A
Onsala BK - BK Olympic0  -  2  
14
12:30
lör
12:30    
P07, Lindängens IP, Malmö konstgräs
P07 » 
BK Olympic grön - Spjutstorps IF
0  -  6  
14
12:00
lör
12:00    
U13, Västervångs IP konstgräs 9-manna
U13 » 
FC Trelleborg svart - BK Olympic vit
4  -  2  
14
12:00
lör
12:00    
U14, Lindängens IP, Malmö B-plan
U14 » 
BK Olympic 1 - Wä IF
3  -  1  
14
10:30
lör
10:30    
P2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs
P2010 » 
BK Olympic vit - Trelleborgs FF
  -      
14
10:30
lör
10:30    
P2011, Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
P2011 » 
Malmö City FC vit - BK Olympic blå
  -      
14
10:30
lör
10:30    
U16, Borgeby IP A-plan
U16 » 
Bjärreds IF 2 - BK Olympic
2  -  6  

  Fler spelade matcher >>
 
SAMARBETSPARTNERS
HITTA TILL OSS