Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Kommande matcher
MAJ 2019
 
19
10:00
sön
10:00    
P09, Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
P09 » 
Lindeborgs FF 1948 - BK Olympic grön
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P2010, Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
P2010 » 
BK Olympic vit - Lilla Torg FF vit
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P07, Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
P07 » 
Oxie SK - BK Olympic grön
  -      
19
13:00
sön
13:00    
U16, Lindängens IP, Malmö A-plan
U16 » 
BK Olympic - BK Höllviken 1
  -      
 
22
17:30
ons
17:30    
P09, Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
P09 » 
Heleneholms SK - BK Olympic vit
  -      
22
19:00
ons
19:00    
U15 1 , Lindängens IP, Malmö A-plan
U15 1 » 
BK Olympic 2 - Lindeborgs FF 1948 vit
  -      
22
19:00
ons
19:00    
U15 2 , Lindängens IP, Malmö A-plan
U15 2 » 
BK Olympic 2 - Lindeborgs FF 1948 vit
  -      
24
19:00
fre
19:00    
U14, Hyllie IP konstgräs 9-manna
U14 » 
Hyllie IK grönsvart - BK Olympic 3
  -      
24
19:00
fre
19:00    
U15 1 , Lindängens IP, Malmö B-plan
U15 1 » 
BK Olympic 1 - Kvarnby IK blå
  -      
25
09:30
lör
09:30    
P09, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
P09 » 
BK Olympic grön - FC Möjligheten blå
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2019
 
18
14:00
lör
14:00    
A-lag Herrar, Stafsinge IP 1
Stafsinge IF - BK Olympic3  -  3  
18
14:00
lör
14:00    
U19, Kristineslätt IP 1
U19 » 
Falkenbergs FF - BK Olympic
3  -  2  
18
12:30
lör
12:30    
U15 1 , Vilans IP A-plan
U15 1 » 
Kristianstad United FS - BK Olympic 1
3  -  0  
18
12:00
lör
12:00    
P2010, Staffansvallen plan 2
P2010 » 
Staffanstorp United FC gul - BK Olympic blå
  -      
18
12:00
lör
12:00    
U14, Lindängens IP, Malmö konstgräs
U14 » 
BK Olympic 3 - Gislövs IF röd
9  -  1  
18
10:00
lör
10:00    
P07, Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
P07 » 
Malmö City FC gul - BK Olympic
3  -  12
18
10:00
lör
10:00    
P09, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
P09 » 
BK Olympic vit - FC Bellevue 4
11  -  5  
18
10:00
lör
10:00    
P2011, Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
P2011 » 
BK Olympic grön - Kulladals FF röd
  -      
17
19:00
fre
19:00    
U13, Rosengårds IP konstgräs 9-manna
U13 » 
FC Rosengård 1917 - BK Olympic vit
  -      
17
19:00
fre
19:00    
U14, Lindängens IP, Malmö A-plan
U14 » 
BK Olympic - Lunds BK gul
4  -  3  

  Fler spelade matcher >>
 
SAMARBETSPARTNERS
HITTA TILL OSS