SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
U12

Matcher
JANUARI 2024
 
13
16:00
lör
16:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - BK Olympic  -      
14
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - FC Trelleborg0  -  7  
 
21
16:30
sön
16:30    
Sandskogens IP
Ystad IF - BK Olympic  -      
 
28
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - GIF Nike3  -  0  
FEBRUARI 2024
 
03
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic U14 - Skanör Falsterbo 10  -  9  
 
24
12:00
lör
12:00    
Bregnegaardsvej 25, 2900 Hellerup
Hellerup IK - BK Olympic0  -  3  
25
14:45
sön
14:45    
Rolighedsvej 25
Naestved IF (DK) - BK Olympic1  -  2  
MARS 2024
 
02
12:45
lör
12:45    
Övrig plats
AB - BK Olympic2  -  3  
03
14:15
sön
14:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic - Husie IF18  -  4  
 
09
14:15
lör
14:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic - Bara GoIF4  -  2  
10
15:30
sön
15:30    
Kristianstad, Maxilandia IP
 
Nosaby IF 09A - BK Olympic   -      
 
16
16:00
lör
16:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic - Kalmar FF  -      
17
16:00
sön
16:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF - BK Olympic1  -  19
 
23
11:15
lör
11:15    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic U14-1 - Stattena IF (09)  -      
24
09:00
sön
09:00    
Landskrona IP
Eskilsminne IF - BK Olympic U14-1  -      
APRIL 2024
 
05
19:00
fre
19:00    
Mariedals IP
 
Lilla Torgs FF - BK Olympic U14-1  -      
07
15:00
sön
15:00    
Maxilandia IP konstgräs, Kristianstad
Nosaby IF 1 - BK Olympic gul2  -  0  
 
13
15:30
lör
15:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - Staffanstorp United FC5  -  0  
14
13:45
sön
13:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic gul - Landskrona BoIS vit  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Vejby IP A-Plan
Vejby IF orange - BK Olympic gul  -      
21
14:00
sön
14:00    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK - BK Olympic   -      
 
27
12:15
lör
12:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic gul - Lunds BK 2  -      
28
14:00
sön
14:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
BK Höllviken - BK Olympic   -      
MAJ 2024
 
04
10:30
lör
10:30    
Ulkavallen A-plan
Borstahusens BK blå - BK Olympic gul  -      
05
13:30
sön
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - IF Limhamn Bunkeflo   -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic gul - Hittarps IK röd  -      
19
10:00
sön
10:00    
Hyllie IP konstgräs 2 9-manna
Hyllie IK - BK Olympic   -      
 
25
12:45
lör
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - Trelleborgs FF   -      
26
12:00
sön
12:00    
Västergårds IP 11
Högaborgs BK - BK Olympic gul  -      
JUNI 2024
 
01
13:30
lör
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic gul - Mjällby AIF   -      
02
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF - BK Olympic   -      
 
09
11:00
sön
11:00    
Halmstad Arena P7
Halmstads BK - BK Olympic gul  -      
09
14:30
sön
14:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - FC Trelleborg   -      
 
16
sön
00:00    
Malmö IP
- BK Olympic gul  -      
16
12:00
sön
12:00    
Sandskogens IP D-plan 9-manna
Ystads IF FF vit - BK Olympic   -      
 
23
12:00
sön
12:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic gul - Råå IF röd  -      
 
SAMARBETSPARTNERS