SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2013

Matcher
JANUARI 2022
 
30
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Staffanstorp United Svart6  -  3  
FEBRUARI 2022
 
05
09:00
lör
09:00    
Vångavallen
Trelleborgs FF - BK Olympic9  -  5  
06
09:30
sön
09:30    
Åkarps IP
Åkarps IF - BK Olympic8  -  4  
06
12:30
sön
12:30    
Fågelvallen
Värpinge IF - BK Olympic5  -  15
 
12
10:15
lör
10:15    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Limhamns FF7  -  2  
12
11:30
lör
11:30    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Limhamns FF0  -  5  
13
12:15
sön
12:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg Blå - BK Olympic5  -  6  
 
19
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Staffanstorp United Vit6  -  4  
20
10:15
sön
10:15    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - FC Rosengård1  -  7  
20
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - FC Rosengård1  -  6  
 
26
10:00
lör
10:00    
Norrvalla IP
Helsingborgs IF - BK Olympic2  -  3  
27
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Husie IF8  -  1  
27
14:00
sön
14:00    
Svaleboskolans konstgräsplan
Veberöds AIF - BK Olympic4  -  3  
MARS 2022
 
06
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Heleneholms SK4  -  1  
06
11:15
sön
11:15    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Heleneholms SK8  -  0  
06
14:00
sön
14:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF - BK Olympic4  -  5  
 
13
10:00
sön
10:00    
Stångby IP
Torns IF - BK Olympic2  -  5  
13
11:00
sön
11:00    
Stångby IP
Torns IF - BK Olympic2  -  12
 
26
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP Konstgräs
BK Olympic - Hyllie IK1  -  7  
27
14:00
sön
14:00    
Västervångs IP Konstgräs
FC Trelleborg - BK Olympic5  -  2  
27
15:15
sön
15:15    
Västervångs IP Konstgräs
FC Trelleborg - BK Olympic5  -  2  
APRIL 2022
 
08
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Tygelsjö IK vit1  -  6  
09
11:30
lör
11:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - Kvarnby IK vit12  -  7  
 
14
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - BK Olympic röd3  -  3  
16
13:00
lör
13:00    
Rosengård Norra IP 5-manna 2
FC Möjligheten 2 - BK Olympic vit0  -  3  
17
11:00
sön
11:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grön - BK Olympic grön12  -  1  
 
18
11:30
mån
11:30    
Dalhems IP A-plan 7-manna 2
BK Flagg blå - BK Olympic vit1  -  9  
23
11:45
lör
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Trelleborgs FF vit6  -  2  
23
13:30
lör
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - Klågerups GoIF4  -  8  
24
13:30
sön
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic vit - FC Rosengård 1917 vit4  -  4  
 
30
09:00
lör
09:00    
Husiegårds IP konstgräs 5-manna
Husie IF vit - BK Olympic vit9  -  3  
30
11:45
lör
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Bunkeflo FF5  -  2  
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Bara IP Konstgräs
Bara GoIF röd - BK Olympic röd3  -  16
 
07
11:30
lör
11:30    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - BK Olympic röd6  -  5  
07
13:30
lör
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 röd13  -  2  
08
13:45
sön
13:45    
Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
FC Trelleborg vit - BK Olympic grön2  -  3  
 
14
13:30
lör
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 svart8  -  4  
15
10:00
sön
10:00    
Kroksbäck IP A-plan
Ariana FC - BK Olympic vit3  -  4  
 
18
19:00
ons
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - FC Bellevue 32  -  7  
22
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic vit - Bara GoIF röd5  -  2  
 
24
17:30
tis
17:30    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF vit - BK Olympic grön1  -  6  
JUNI 2022
 
04
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 3
Bjärreds IF grön - BK Olympic vit3  -  5  
05
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Lindeborgs FF 1948 vit2  -  4  
05
13:00
sön
13:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - Arlövs BI vit11  -  4  
 
06
10:30
mån
10:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B3 - BK Olympic röd2  -  5  
09
17:30
tor
17:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic vit - BK Flagg röd6  -  4  
 
16
19:00
tor
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF svart - BK Olympic röd5  -  5  
18
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Svedala IF vit2  -  6  
19
11:00
sön
11:00    
Vanningens IP, Vellinge konstgräs 5-manna 1
Vellinge IF röd - BK Olympic grön0  -  8  
 
28
19:00
tis
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic - FC Trelleborg  -      
29
18:30
ons
18:30    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF grön - BK Olympic grön  -      
 
SAMARBETSPARTNERS