SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2015

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
08:00
sön
08:00    
Kunskapsportens Arena (Bunkeflo)
Olympic Cup - BK Olympic Grön  -      
10
08:15
sön
08:15    
Kunskapsportens Arena (Bunkeflo)
Olympic Cup - BK Olympic Vit  -      
10
08:30
sön
08:30    
Kunskapsportens Arena (Bunkeflo)
Olympic Cup - BK Olympic Gul  -      
 
28
12:40
tor
12:40    
Baltiska hallen m.m.
Skånecupen - BK Olympic  -      
FEBRUARI 2024
 
17
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic Grön - Vellinge IF  -      
17
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic Vit - Vellinge IF  -      
MARS 2024
 
10
10:00
sön
10:00    
Klågerup gamla IP (konstgräs)
Klågerup - BK Olympic 2015  -      
 
17
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2015 - FC Möjligheten  -      
 
24
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2015 - FC Bellevue  -      
APRIL 2024
 
01
10:15
mån
10:15    
Tygelsjö IP
Tygelsjö IK - BK Olympic Grön  -      
01
10:15
mån
10:15    
Tygelsjö IP
Tygelsjö IK - BK Olympic Vit  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC gul - BK Olympic grön  -      
14
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Bakom Klubbhuset
BK Olympic vit - FBK Balkan  -      
 
20
09:30
lör
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
BK Olympic grön - Malmö FF vit  -      
21
10:30
sön
10:30    
Åkarps IP, konstgräs 5-manna 2
Åkarps IF - BK Olympic vit  -      
 
26
18:00
fre
18:00    
Gullviksborgs IP A-plan 5-manna
Malmö IKF - BK Olympic grön  -      
28
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic vit - FC Bellevue blå  -      
MAJ 2024
 
05
09:30
sön
09:30    
Lindängens IP Bakom Klubbhuset
BK Olympic grön - IF Limhamn Bunkeflo L svart  -      
05
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Bakom Klubbhuset
BK Olympic vit - FC Möjligheten blå  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Lindeborgs IP konstgräs
Lindeborgs FF 1948 vit - BK Olympic grön  -      
19
10:00
sön
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B svartvit - BK Olympic vit  -      
 
25
09:30
lör
09:30    
Heleneholms IP konstgräs 5-manna 2
Heleneholms SK - BK Olympic grön  -      
26
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic vit - FC Rosengård 1917 vit  -      
JUNI 2024
 
01
09:30
lör
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 2
BK Olympic grön - Lilla Torg FF grön  -      
02
11:30
sön
11:30    
Hyllie IP Bollfält
Hyllie IK 2 - BK Olympic vit  -      
 
08
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna (G)
BK Höllviken röd - BK Olympic grön  -      
09
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Bakom Klubbhuset
BK Olympic vit - Hyllie IK 2  -      
 
15
13:45
lör
13:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
BK Olympic grön - Limhamns FF 2  -      
16
11:00
sön
11:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna (H)
BK Höllviken grå - BK Olympic vit  -      
 
SAMARBETSPARTNERS