SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Matcher
JANUARI 2024
 
13
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Hittarps IK  -      
 
21
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP
LB07 - BK Olympic  -      
 
27
15:15
lör
15:15    
Stångby IP
Torns IF - BK Olympic U14-3  -      
28
13:15
sön
13:15    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - IF Lödde  -      
FEBRUARI 2024
 
02
18:45
fre
18:45    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic U14-3 - Värpinge IF  -      
03
15:00
lör
15:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic U14-3 - Hittarps IK  -      
 
10
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14-3 - Husie IF 09  -      
 
18
14:30
sön
14:30    
Husie IP
Husie IF - BK Olympic U14-3  -      
 
23
19:15
fre
19:15    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14-3 - BK Olympic U13-2  -      
MARS 2024
 
02
12:00
lör
12:00    
Tångvalla IP
 
Skanör Falsterbo IF - BK Olympic U14-3  -      
03
13:15
sön
13:15    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14-3 - IF Limhamn Bunkeflo 9 manna  -      
 
10
14:00
sön
14:00    
Vattenverksvägen 45 i Smygehamn
 
Åstorp FF - BK Olympic U14-3  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Anderslövs IP
Trelleborgs FF - BK Olympic U14-3  -      
 
31
10:00
sön
10:00    
Berga IP i Eslöv
 
Stehags AIF - BK Olympic U14-3  -      
APRIL 2024
 
06
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic U14-3 - Bunkeflo FF  -      
 
13
13:00
lör
13:00    
Sorgenfri IP, konstgräs
BK Olympic gul - Uppåkra IF grön5  -  5  
14
sön
00:00    
Åkarps IP, konstgräs
Arlövs BI - BK Olympic blå  -      
 
20
13:30
lör
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic blå - Lunds FF1  -  3  
21
15:30
sön
15:30    
Kulladals IP konstgräs 9-manna
Kulladals FF orange - BK Olympic gul4  -  3  
 
27
12:00
lör
12:00    
Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC svart - BK Olympic blå  -      
28
14:00
sön
14:00    
Mariedals IP konstgräs 9-manna
Lilla Torg FF - BK Olympic gul  -      
MAJ 2024
 
04
15:00
lör
15:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic blå - Lunds BOIS  -      
05
15:45
sön
15:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - Oxie SK vit  -      
 
18
14:00
lör
14:00    
Mellanhedens IP A-plan
FC Bellevue - BK Olympic blå  -      
18
14:30
lör
14:30    
Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
BK Höllviken blå - BK Olympic gul  -      
 
25
15:15
lör
15:15    
Sorgenfri IP, konstgräs
BK Olympic blå - Kulladals FF vit  -      
26
12:45
sön
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - Janstorps AIF blå  -      
JUNI 2024
 
01
10:45
lör
10:45    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Sorgenfri FF - BK Olympic gul  -      
02
14:00
sön
14:00    
Dösjöbro IP A-plan
Dösjöbro IF - BK Olympic blå  -      
 
07
18:45
fre
18:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - FC Bellevue  -      
09
sön
00:00    
Malmö IP
- BK Olympic blå  -      
 
14
19:00
fre
19:00    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF vit - BK Olympic gul  -      
16
sön
00:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic blå - Dalby GIF   -      
 
SAMARBETSPARTNERS