SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Spelade matcher
APRIL 2024
 
21
15:30
sön
15:30    
U14-3, Kulladals IP konstgräs 9-manna
U14-3 » 
Kulladals FF orange - BK Olympic gul
4  -  3  
21
15:00
sön
15:00    
U15-1, Olympiafältet Plan 8
U15-1 » 
Helsingborgs IF - BK Olympic grön
2  -  4  
21
14:00
sön
14:00    
F 2008/09, Sandskogens IP F-plan
Ystads IF FF - BK Olympic5  -  4  
21
14:00
sön
14:00    
U14-1, Bäckagårds IP plan 1
U14-1 » 
Kvarnby IK - BK Olympic
1  -  2  
21
13:30
sön
13:30    
U13 - 1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
U13 - 1 » 
BK Olympic brun - FBK Balkan vit
3  -  1  
21
13:00
sön
13:00    
Seniorer, Övrevi A
Tvååkers IF - BK Olympic1  -  2  
21
13:00
sön
13:00    
U19, Övrevi A
U19 » 
Tvååkers IF - BK Olympic
1  -  2  
21
11:45
sön
11:45    
2013, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2013 » 
BK Olympic vit - GIF Nike blå
  -      
21
11:15
sön
11:15    
2012 - 1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic blå - Landskrona BoIS   -      
21
10:30
sön
10:30    
2015, Åkarps IP, konstgräs 5-manna 2
2015 » 
Åkarps IF - BK Olympic vit
  -      
21
10:00
sön
10:00    
U13 - 2, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
U13 - 2 » 
Uppåkra IF svart - BK Olympic röd
  -      
21
09:30
sön
09:30    
2012 - 1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic beige - Staffanstorp United FC blå1  -  4  
21
09:30
sön
09:30    
2014, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
2014 » 
BK Olympic grön - Kvarnby IK blå
  -      
21
09:15
sön
09:15    
2012 - 2 , Mellanhetens IP
IFK Malmö - BK Olympic  -      
21
09:00
sön
09:00    
2013, Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2013 » 
Vellinge IF röd - BK Olympic vit
  -      
20
16:00
lör
16:00    
U15-1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U15-1 » 
BK Olympic vit - Råå IF
4  -  2  
20
14:00
lör
14:00    
2012 - 2 , Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken svart - BK Olympic lila7  -  3  
20
13:30
lör
13:30    
U14-3, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U14-3 » 
BK Olympic blå - Lunds FF
1  -  3  
20
13:00
lör
13:00    
U19, Lindängens IP, Malmö B-plan
U19 » 
BK Olympic - Onsala BK
2  -  4  
20
11:15
lör
11:15    
2013, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
2013 » 
Malmö FF ljusblå - BK Olympic grön
  -      
20
11:15
lör
11:15    
F 2010/11/12, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - Kulladals FF vit17  -  4  
20
11:15
lör
11:15    
U13 - 1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
U13 - 1 » 
BK Olympic vit - Lindeborgs FF 1948
3  -  0  
20
11:00
lör
11:00    
U14-1, Vejby IP A-Plan
U14-1 » 
Vejby IF orange - BK Olympic gul
4  -  2  
20
11:00
lör
11:00    
U14-2, Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
U14-2 » 
Skanör Falsterbo IF röd - BK Olympic vit
2  -  0  
20
10:30
lör
10:30    
2014, Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
2014 » 
Hyllie IK 3 - BK Olympic vit
  -      
20
10:00
lör
10:00    
U13 - 2, Pilbäcks IP
U13 - 2 » 
IFK Klagshamn blå - BK Olympic gul
1  -  4  
20
09:30
lör
09:30    
2014, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2014 » 
BK Olympic gul - Kulladals FF vit
  -      
20
09:30
lör
09:30    
2015, Lindängens IP, Malmö konstgräs 5-manna 1
2015 » 
BK Olympic grön - Malmö FF vit
  -      
19
19:00
fre
19:00    
2012 - 1, Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC vit - BK Olympic grön6  -  2  
19
19:00
fre
19:00    
U15-2, Köpingeskolan, konstgräs
U15-2 » 
FC Trelleborg vit - BK Olympic grön
2  -  2  
19
19:00
fre
19:00    
U16, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U16 » 
BK Olympic 2 - Kvarnby IK
2  -  6  
19
18:45
fre
18:45    
U14-2, Vanningens IP Vellinge, konstgräs
U14-2 » 
BK Olympic lila - Vellinge IF
0  -  3  
17
19:00
ons
19:00    
U16, Rosengårds IP B-plan
U16 » 
FC Rosengård 1917 - BK Olympic
5  -  2  
 
14
16:00
sön
16:00    
U15-2, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U15-2 » 
BK Olympic grön - Torns IF orange
3  -  4  
14
15:30
sön
15:30    
U14-2, Västervångs IP
U14-2 » 
FC Trelleborg blå - BK Olympic vit
0  -  4  
14
14:00
sön
14:00    
U15-1, Västergårds IP 9, konstgräs
U15-1 » 
Eskilsminne IF 2 - BK Olympic vit
2  -  9  
14
13:45
sön
13:45    
U14-1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U14-1 » 
BK Olympic gul - Landskrona BoIS vit
1  -  3  
14
13:00
sön
13:00    
U19, Kristineslätt IP 5
U19 » 
Falkenbergs FF - BK Olympic
5  -  2  
14
12:00
sön
12:00    
2012 - 1, Fågelskolans IP A-plan
Värpinge IF - BK Olympic beige2  -  4  
14
11:00
sön
11:00    
2015, Lindängens IP Bakom Klubbhuset
2015 » 
BK Olympic vit - FBK Balkan
  -      
14
11:00
sön
11:00    
U13 - 1, Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
U13 - 1 » 
Heleneholms SK - BK Olympic vit
2  -  4  
14
10:30
sön
10:30    
2014, Lindängens IP Bakom klubbstugan
2014 » 
BK Olympic vit - Västra Ingelstad IS gul
  -      
14
10:00
sön
10:00    
F 2010/11/12, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 7-manna 1
Trelleborgs FF vit (7m7) - BK Olympic4  -  5  
14
09:45
sön
09:45    
2013, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2013 » 
BK Olympic grön - Skabersjö IF gul
  -      
14
09:30
sön
09:30    
2016, Aktivitetsytan gräs
2016 » 
BK Olympic grön - Limhamns FF 2
  -      
14
09:15
sön
09:15    
U13 - 2, Sorgenfris IP
U13 - 2 » 
BK Olympic röd - FC Bellevue svart
2  -  4  
14
sön
00:00    
U14-3, Åkarps IP, konstgräs
U14-3 » 
Arlövs BI - BK Olympic blå
  -      
13
16:00
lör
16:00    
Seniorer, Torslandavallen 2 Konstgräs
Torslanda IK - BK Olympic0  -  1  
13
16:00
lör
16:00    
U19, Torslandavallen 2 Konstgräs
U19 » 
Torslanda IK - BK Olympic
0  -  1  
13
15:30
lör
15:30    
U14-1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
U14-1 » 
BK Olympic - Staffanstorp United FC
5  -  0  
13
13:00
lör
13:00    
2012 - 1, Borgeby IP C-plan Konstgräs 9-manna
Bjärreds IF röd - BK Olympic blå8  -  1  
13
13:00
lör
13:00    
2013, Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
2013 » 
BK Flagg röd - BK Olympic vit
  -      
13
13:00
lör
13:00    
U14-3, Sorgenfri IP, konstgräs
U14-3 » 
BK Olympic gul - Uppåkra IF grön
5  -  5  
13
13:00
lör
13:00    
U16, Lindängens IP Gräsplan
U16 » 
BK Olympic - Eskilsminne IF
3  -  0  
13
12:45
lör
12:45    
2012 - 2 , Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic lila - Oxie SK svart2  -  2  
13
12:00
lör
12:00    
2014, Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (F)
2014 » 
BK Höllviken vit - BK Olympic grön
  -      
13
11:30
lör
11:30    
2015, Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
2015 » 
Malmö City FC gul - BK Olympic grön
  -      
13
10:30
lör
10:30    
2013, Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
2013 » 
BK Olympic vit - Skurups AIF gul
  -      
13
10:30
lör
10:30    
2014, Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2014 » 
FC Bellevue blå - BK Olympic gul
  -      
13
10:30
lör
10:30    
U13 - 2, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
U13 - 2 » 
BK Olympic gul - Trelleborgs FF röd
5  -  4  
13
10:00
lör
10:00    
U13 - 1, Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
U13 - 1 » 
Hyllie IK grön - BK Olympic brun
3  -  0  
13
10:00
lör
10:00    
U14-2, Köpingeskolan, konstgräs
U14-2 » 
FC Trelleborg röd - BK Olympic lila
3  -  3  
12
19:00
fre
19:00    
U15-1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U15-1 » 
BK Olympic grön - Hässleholms IF
6  -  0  
10
18:45
ons
18:45    
2012 - 1, Lindeborgs IP
BK Olympic grön - Oxie SK vit2  -  4  
08
17:00
mån
17:00    
2016, Tygelsjö IP
 
2016 » 
Arsenal - BK Olympic 2016
  -      
 
07
15:00
sön
15:00    
U14-1, Maxilandia IP konstgräs, Kristianstad
U14-1 » 
Nosaby IF 1 - BK Olympic gul
2  -  0  
07
13:00
sön
13:00    
2013, Mellanhedens IP
2013 » 
FC Bellevue - BK Olympic
  -      
07
13:00
sön
13:00    
U16, Heleneholms IP
U16 » 
Ifk malmö - BK Olympic
  -      
07
13:00
sön
13:00    
U19, Lindängens IP KG (Nya)
U19 » 
BK Olympic - Torns IF P19
  -      
07
12:30
sön
12:30    
U14-2, Södra Sandby IP
U14-2 » 
Södra Sandby IF - BK Olympic U14-2
  -      
07
11:00
sön
11:00    
2013, Mellanhedens IP
2013 » 
FC Bellevue - BK Olympic
  -      
07
10:30
sön
10:30    
U13 - 1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
U13 - 1 » 
BK Olympic vit - Hyllie IK svart
6  -  0  
07
10:00
sön
10:00    
2013, Gunnesbo Gård IP
2013 » 
Lunds BOIS - BK Olympic
  -      
06
16:00
lör
16:00    
Seniorer, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
BK Olympic - Onsala BK1  -  1  
06
13:00
lör
13:00    
U16, Höllvikens IP K2 konstgräs
U16 » 
BK Höllviken - BK Olympic
2  -  4  
06
11:00
lör
11:00    
U14-3, Lindängens IP KG (Nya)
 
U14-3 » 
BK Olympic U14-3 - Bunkeflo FF
  -      
06
10:30
lör
10:30    
U13 - 2, Bäckagårds IP
U13 - 2 » 
Kvarnby IK - BK Olympic
  -      
05
19:00
fre
19:00    
U14-1, Mariedals IP
 
U14-1 » 
Lilla Torgs FF - BK Olympic U14-1
  -      
05
19:00
fre
19:00    
U15-2, Oxievångs IP, konstgräs
U15-2 » 
Oxie SK svart - BK Olympic grön
6  -  2  
03
20:15
ons
20:15    
U19, Övrig plats
U19 » 
Hittarps IK - BK Olympic
  -      
01
14:00
mån
14:00    
U13 - 2, Ringsjövägen 2D
U13 - 2 » 
Trollenäs - BK Olympic
  -      
01
13:00
mån
13:00    
F 2010/11/12, Åkarps IP
Åkarps IF - BK Olympic F11/12  -      
01
10:15
mån
10:15    
2015, Tygelsjö IP
2015 » 
Tygelsjö IK - BK Olympic Grön
  -      
01
10:15
mån
10:15    
2015, Tygelsjö IP
2015 » 
Tygelsjö IK - BK Olympic Vit
  -      
01
mån
00:00    
2012 - 1, Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
01
mån
00:00    
2012 - 2 , Borta Match
Future Cup - BK Olympic  -      
MARS 2024
 
31
17:00
sön
17:00    
U13 - 1, Övrig plats
 
U13 - 1 » 
Trollenäs - BK Olympic U13-1
  -      
31
13:00
sön
13:00    
U13 - 2, Lindängens IP KG (Nya)
U13 - 2 » 
BK Olympic - Lindeborgs ff
  -      
31
12:00
sön
12:00    
U15-2, Kulladals IP
U15-2 » 
Kulladals FF - BK Olympic
1  -  2  
31
10:00
sön
10:00    
2013, Malmö Stadion plan 10
2013 » 
MFF F11 - BK Olympic
  -      
31
10:00
sön
10:00    
U14-3, Berga IP i Eslöv
 
U14-3 » 
Stehags AIF - BK Olympic U14-3
  -      
31
sön
00:00    
2012 - 1, Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
31
sön
00:00    
2012 - 2 , Borta Match
Future Cup - BK Olympic  -      
30
16:00
lör
16:00    
Seniorer, Stadsparksvallen, Jönköping
Jönköpings Södra IF - BK Olympic1  -  0  
30
16:00
lör
16:00    
U16, Stadsparksvallen, Jönköping
U16 » 
Jönköpings Södra IF - BK Olympic
1  -  0  
30
13:00
lör
13:00    
F 2010/11/12, Vinslöv
Fc Hessleholm - BK Olympic F11/12  -      
30
11:30
lör
11:30    
2014, Kulladals IP
2014 » 
Kulladals FF - BK Olympic
  -      
30
lör
00:00    
2012 - 1, Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
30
lör
00:00    
2012 - 2 , Borta Match
Future Cup - BK Olympic  -      
29
18:00
fre
18:00    
2012 - 2 , Övrig plats
Future Cup - BK Olympic  -      
29
12:00
fre
12:00    
U19, Mariedals IP
U19 » 
Lilla Torg FF, Herr - BK Olympic
  -      
29
fre
00:00    
2012 - 1, Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
27
15:00
ons
15:00    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U15-1 - FC Helsingör
  -      
 
24
14:15
sön
14:15    
2013, Lindängens IP KG (Nya)
 
2013 » 
BK Olympic 2013 - BK Olympic 2014
  -      
24
14:15
sön
14:15    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
2014 » 
BK Olympic 2014 - BK Olympic P2013
  -      
24
12:45
sön
12:45    
U15-2, Högalids IP
U15-2 » 
Kävlinge Harrie FF - BK Olympic
4  -  5  
24
10:30
sön
10:30    
2015, Lindängens IP KG (Nya)
2015 » 
BK Olympic 2015 - FC Bellevue
  -      
24
10:00
sön
10:00    
U13 - 2, Husiegård IP
U13 - 2 » 
Husie IF - BK Olympic U13-2
  -      
24
09:30
sön
09:30    
F 2008/09, Anderslöv Ip
 
Vellinge If - BK Olympic F 2008/09   -      
24
09:00
sön
09:00    
U14-1, Landskrona IP
U14-1 » 
Eskilsminne IF - BK Olympic U14-1
  -      
24
08:45
sön
08:45    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic 2012 - 1 - Internmatch  -      
24
08:45
sön
08:45    
2012 - 2 , Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - BK Olympic  -      
23
15:30
lör
15:30    
Seniorer, Lindeborgs IP
BK Olympic - BK Astrio   -      
23
14:00
lör
14:00    
2014, Tångvalla IP
 
2014 » 
Skanör Falsterbo IF P2013 - BK Olympic
  -      
23
14:00
lör
14:00    
2014, Tångvalla IP
 
2014 » 
Skanör Falsterbo IF P2013 - BK Olympic
  -      
23
13:30
lör
13:30    
U14-2, Husiegård
U14-2 » 
Husie IF 09 - BK Olympic U14-2
  -      
23
12:15
lör
12:15    
2013, Bara IP
2013 » 
Bara Gif - BK Olympic
  -      
23
12:00
lör
12:00    
U13 - 1, Ulkavallen ip (Borstahusen)
U13 - 1 » 
Alegria FK - BK Olympic
  -      
23
12:00
lör
12:00    
U16, Övrig plats
U16 » 
Hässleholms if - BK Olympic
  -      
23
11:15
lör
11:15    
U14-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U14-1 » 
BK Olympic U14-1 - Stattena IF (09)
  -      
23
11:00
lör
11:00    
2013, Bäckagårdens IP
2013 » 
Kvarnby IK - BK Olympic
  -      
23
10:00
lör
10:00    
2012 - 2 , Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - LB07 Limhamn  -      
23
10:00
lör
10:00    
F 2010/11/12, Vikenplanen, Furulund
 
Furulund - BK Olympic F 2010/11/12  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
U14-1, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
U14-1 » 
Uppåkra IF - BK Olympic
1  -  19
17
15:15
sön
15:15    
U13 - 1, Lindängens IP KG (Nya)
U13 - 1 » 
BK Olympic U13-1 - Torns IF
  -      
17
15:00
sön
15:00    
U13 - 2, Mariedals IP
U13 - 2 » 
Lilla Torg FF - BK Olympic U13-2
  -      
17
14:00
sön
14:00    
U15-1, Sundbyvestervej 95, Köpenhamn
 
U15-1 » 
B1908 Amager - BK Olympic U15-1
  -      
17
13:00
sön
13:00    
U19, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U19 » 
BK Olympic - Vejby IF
10  -  0  
17
12:00
sön
12:00    
2013, Brovallen Bunkeflostrand
2013 » 
LB07 - BK Olympic 2013
  -      
17
12:00
sön
12:00    
U14-2, Tångvalla IP
 
U14-2 » 
Skanör Falsterbo 2010 - BK Olympic U14-2
  -      
17
11:30
sön
11:30    
2015, Lindängens IP KG (Nya)
2015 » 
BK Olympic 2015 - FC Möjligheten
  -      
17
10:00
sön
10:00    
2014, Staffansvallen
2014 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic
  -      
17
10:00
sön
10:00    
2014, Staffansvallen
2014 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic
  -      
17
10:00
sön
10:00    
U13 - 2, Parkallen 3
U13 - 2 » 
Uppåkra - BK Olympic
  -      
16
16:00
lör
16:00    
U14-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U14-1 » 
BK Olympic - Kalmar FF
  -      
16
14:00
lör
14:00    
2013, Brovallen Bunkeflostrand
2013 » 
LB07 - BK Olympic 2013
  -      
16
14:00
lör
14:00    
2013, Brovallen Bunkeflostrand
2013 » 
LB07 - BK Olympic
  -      
16
13:15
lör
13:15    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
 
2014 » 
BK Olympic - Skanör Falsterbo IF P2013
  -      
16
13:15
lör
13:15    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
 
2014 » 
BK Olympic - Skanör Falsterbo IF P2013
  -      
16
11:30
lör
11:30    
U14-2, Nilsholgersson hallen skurup
 
U14-2 » 
Janstorp 2010 - BK Olympic U14-2
  -      
16
11:00
lör
11:00    
U15-2, Lindängens IP KG (Nya)
U15-2 » 
BK Olympic - Torns IF
7  -  1  
16
09:00
lör
09:00    
U14-3, Anderslövs IP
U14-3 » 
Trelleborgs FF - BK Olympic U14-3
  -      
16
08:30
lör
08:30    
2012 - 2 , Borta Match
BK Olympic - FC Trellerborg Röd  -      
15
19:15
fre
19:15    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U14-1 - Trelleborgs FF
  -      
15
19:00
fre
19:00    
U14-2, Bäckagårds IP
U14-2 » 
FC Möjligheten 09 - BK Olympic U14-2
  -      
 
10
15:30
sön
15:30    
U14-1, Kristianstad, Maxilandia IP
 
U14-1 » 
Nosaby IF 09A - BK Olympic
  -      
10
14:15
sön
14:15    
U16, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U16 » 
BK Olympic - GIF Nike
13  -  0  
10
14:00
sön
14:00    
U14-3, Vattenverksvägen 45 i Smygehamn
 
U14-3 » 
Åstorp FF - BK Olympic U14-3
  -      
10
13:00
sön
13:00    
2013, Västerbrogatan Vellinge
 
2013 » 
Vellinge IF - BK Olympic 2013
  -      
10
12:00
sön
12:00    
U14-2, Vikenplanen furulund
U14-2 » 
Furulunds IK 09 - BK Olympic U14-2
  -      
10
12:00
sön
12:00    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U15-1 - Eskilsminne IF
  -      
10
11:30
sön
11:30    
2012 - 1, Hyllie IP
Hyllie IK Svart - BK Olympic  -      
10
11:30
sön
11:30    
2012 - 1, Hyllie IP
Hyllie IK Svart - BK Olympic  -      
10
10:45
sön
10:45    
2013, Västerbrogatan Vellinge
2013 » 
Vellinge IF - BK Olympic
  -      
10
10:30
sön
10:30    
U13 - 2, Staffansvallen
U13 - 2 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic U13-2
  -      
10
10:00
sön
10:00    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
 
2014 » 
BK Olympic 2014 - Landskrona BoIS P2014
  -      
10
10:00
sön
10:00    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
2014 » 
BK Olympic - Mjällby AIF P2014
  -      
10
10:00
sön
10:00    
2015, Klågerup gamla IP (konstgräs)
2015 » 
Klågerup - BK Olympic 2015
  -      
10
10:00
sön
10:00    
U19, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
U19 » 
Råå IF - BK Olympic
0  -  9  
09
16:00
lör
16:00    
U14-2, Limhamns IP
U14-2 » 
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic U14-2
  -      
09
14:30
lör
14:30    
2012 - 1, Norvalla ip
 
BK Olympic G1/G4 Landoracupen - Helsingborg city   -      
09
14:15
lör
14:15    
U14-1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U14-1 » 
BK Olympic - Bara GoIF
4  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
2014, Aggarpsvallen
2014 » 
Skabersjö IF - BK Olympic 2014
  -      
09
14:00
lör
14:00    
Seniorer, Österlen
Österlen - BK Olympic  -      
09
14:00
lör
14:00    
U13 - 1, Tre högars väg 1
 
U13 - 1 » 
Linero - BK Olympic U13-1
  -      
09
13:00
lör
13:00    
2012 - 2 , Borta Match
Ängelholm FF - BK Olympic  -      
09
12:00
lör
12:00    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U14-1 - Kristianstad FC
  -      
09
10:00
lör
10:00    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Malmö FF 2013  -      
09
09:30
lör
09:30    
2013, Kulladals IP
2013 » 
Kulladals FF - BK Olympic
  -      
08
20:00
fre
20:00    
2012 - 1, Borta Match
Trollenäs IF Kvarts final - BK Olympic  -      
08
18:45
fre
18:45    
U16, Övrig plats
U16 » 
FC Trelleborg - BK Olympic
  -      
 
03
15:00
sön
15:00    
U14-2, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-2 » 
BK Olympic U14-2 - Husie IF
  -      
03
15:00
sön
15:00    
U19, Anderslövs IP
U19 » 
FC Trelleborg - BK Olympic
3  -  6  
03
14:15
sön
14:15    
U14-1, Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
U14-1 » 
BK Olympic - Husie IF
18  -  4  
03
14:00
sön
14:00    
U16, Kirsebergs IP, konstgräs
U16 » 
Malmö City FC - BK Olympic
3  -  3  
03
13:15
sön
13:15    
U14-3, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-3 » 
BK Olympic U14-3 - IF Limhamn Bunkeflo 9 manna
  -      
03
12:00
sön
12:00    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U15-1 - Mjällby AIF
  -      
03
11:00
sön
11:00    
F 2010/11/12, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Landskrona Bois  -      
03
10:30
sön
10:30    
2012 - 2 , Borta Match
Skanör Falsterbo IF - BK Olympic  -      
03
10:00
sön
10:00    
2013, Bara IP
2013 » 
Bara GIF - BK Olympic
  -      
03
10:00
sön
10:00    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
2014 » 
BK Olympic - FC Trelleborg P2014
  -      
03
10:00
sön
10:00    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
2014 » 
BK Olympic 2014 - FC Trelleborg P2014
  -      
02
18:00
lör
18:00    
2012 - 1, Färsinga sporthall i Sjöbo
Skåne Cupen 2011 - BK Olympic  -      
02
16:30
lör
16:30    
U13 - 1, Limhamns IP
U13 - 1 » 
LB07 - BK Olympic
  -      
02
15:00
lör
15:00    
Seniorer, Skovdiget 1 ,2880 Bagsvaerd
AB Danmark - BK Olympic  -      
02
13:45
lör
13:45    
U13 - 1, Limhamns IP
U13 - 1 » 
Limhamn FC - BK Olympic
  -      
02
13:00
lör
13:00    
U14-2, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-2 » 
BK Olympic U14-2 - Åkarps IF
  -      
02
12:45
lör
12:45    
U14-1, Övrig plats
U14-1 » 
AB - BK Olympic
2  -  3  
02
12:00
lör
12:00    
U14-3, Tångvalla IP
 
U14-3 » 
Skanör Falsterbo IF - BK Olympic U14-3
  -      
02
12:00
lör
12:00    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U14-1 - Landskrona BoIS
  -      
02
10:30
lör
10:30    
2012 - 2 , Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - BK Olympic P2013  -      
02
10:30
lör
10:30    
2013, Lindängens IP KG (Nya)
2013 » 
BK Olympic 2012 - BK Olympic
  -      
02
09:45
lör
09:45    
2012 - 1, Hyllie IP
IFK Klagshamn Skåne VM - BK Olympic  -      
01
19:15
fre
19:15    
2012 - 1, Vikvalla IP
Vikens IK - BK Olympic  -      
01
19:15
fre
19:15    
U14-2, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-2 » 
BK Olympic U14-2 - Uppåkra IF
  -      
FEBRUARI 2024
 
28
18:00
ons
18:00    
U19, Lindängens IP KG (Gamla)
U19 » 
BK Olympic - Bosnien SK
  -      
 
25
14:45
sön
14:45    
U14-1, Rolighedsvej 25
U14-1 » 
Naestved IF (DK) - BK Olympic
1  -  2  
25
14:00
sön
14:00    
2013, Landskrona IP
 
2013 » 
Landskrona BoIs - BK Olympic 2013
  -      
25
14:00
sön
14:00    
2013, Landskrona IP
 
2013 » 
Landskrona BoIS - BK Olympic 2013
  -      
25
13:00
sön
13:00    
U15-1, Rolighedsvej 25 , Næstved
 
U15-1 » 
Næstved IF - BK Olympic U14-1
  -      
25
10:00
sön
10:00    
2013, Lindängens IP KG (Nya)
 
2013 » 
BK Olympic - Hermodsdals FC
  -      
24
16:30
lör
16:30    
U16, Sundby Idrætspark, Englandsvej 61, Københavns 
 
U16 » 
Fremad Amager - BK Olympic U16
  -      
24
15:00
lör
15:00    
U15-1, Herfølge Stadion, Vordingborgvej 124
 
U15-1 » 
HB Køge - BK Olympic U15-1
  -      
24
13:00
lör
13:00    
U13 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U13 - 1 » 
BK Olympic 2011 - 1 - Skurup
  -      
24
12:00
lör
12:00    
Seniorer, Harlyckan IP
Eskilsminne - BK Olympic  -      
24
12:00
lör
12:00    
U14-1, Bregnegaardsvej 25, 2900 Hellerup
U14-1 » 
Hellerup IK - BK Olympic
0  -  3  
24
11:00
lör
11:00    
U13 - 2, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U13 - 2 » 
BK Olympic 2011 - 2 - Skurup
  -      
24
10:00
lör
10:00    
U15-1, Mosebuen 28 , Köpenhamn, Gentofte
 
U15-1 » 
Gentofte - BK Olympic U15-1
  -      
23
19:15
fre
19:15    
U13 - 2, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U13 - 2 » 
BK Olympic U13-2 - BK Olympic U14-3
  -      
23
19:15
fre
19:15    
U14-3, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-3 » 
BK Olympic U14-3 - BK Olympic U13-2
  -      
23
19:00
fre
19:00    
U15-2, Brovallen
U15-2 » 
LB07 - BK Olympic
  -      
21
10:30
ons
10:30    
U15-1, Rosengårds IP
 
U15-1 » 
FC Rosengård - BK Olympic U15-1
  -      
 
18
14:30
sön
14:30    
U14-3, Husie IP
U14-3 » 
Husie IF - BK Olympic U14-3
  -      
18
13:30
sön
13:30    
U13 - 2, Lindängens IP KG (Nya)
 
U13 - 2 » 
BK Olympic 2011 - 2 - Hässleholm
  -      
18
12:00
sön
12:00    
U13 - 1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U13 - 1 » 
BK Olympic 2011 - 1 - Hässleholms
  -      
18
12:00
sön
12:00    
U15-1, Gladsaxevej 200 (Søborg)
 
U15-1 » 
Gladsaxe - BK Olympic U15-1
  -      
18
11:00
sön
11:00    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Mjällby  -      
18
10:00
sön
10:00    
2013, Kirsebergs IP
2013 » 
BK Flagg - BK Olympic
  -      
18
10:00
sön
10:00    
U14-2, Lindängens IP
 
U14-2 » 
BK Olympic U14-2 - Nosaby
  -      
18
09:00
sön
09:00    
2013, Kirsebergs IP
2013 » 
BK Flagg - BK Olympic
  -      
17
15:30
lör
15:30    
U16, Lindängens IP KG (Nya)
U16 » 
BK Olympic - Eslöv BK
  -      
17
13:00
lör
13:00    
Seniorer, Rosengårds IP
FC Rosengård - BK Olympic  -      
17
13:00
lör
13:00    
U19, Lindängens IP KG (Nya)
U19 » 
BK Olympic U19 - LB07 P19
  -      
17
12:00
lör
12:00    
U15-1, Olympiafältet (Plan 9)
 
U15-1 » 
Stattena IF - BK Olympic U15-1
  -      
17
11:00
lör
11:00    
2012 - 1, Norrvalla IP
Helsingborg IF - BK Olympic Gruppe 1  -      
17
11:00
lör
11:00    
2012 - 2 , Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Helsingborg City FC  -      
17
11:00
lör
11:00    
2015, Lindängens IP KG (Nya)
2015 » 
BK Olympic Grön - Vellinge IF
  -      
17
11:00
lör
11:00    
2015, Lindängens IP KG (Nya)
2015 » 
BK Olympic Vit - Vellinge IF
  -      
17
10:30
lör
10:30    
2012 - 1, Heleneholms IP
Trollenäs IF - BK Olympic 2012  -      
17
10:00
lör
10:00    
2014, Staffansvallen
2014 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic
  -      
17
09:00
lör
09:00    
2014, Staffansvallen
2014 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic
  -      
 
11
14:00
sön
14:00    
U15-1, Västervångs IP
 
U15-1 » 
FC Trelleborg - BK Olympic U15-1
  -      
11
13:00
sön
13:00    
2013, Heleneholms IP
2013 » 
Heleneholm - BK Olympic 2013
  -      
11
13:00
sön
13:00    
Seniorer, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Högaborgs BK   -      
11
11:30
sön
11:30    
2012 - 1, veberöd Hallen
Romelecupen Finale p11 - BK Olympic  -      
11
11:30
sön
11:30    
U14-2, Höllivken IP
U14-2 » 
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic U14-2
  -      
11
10:00
sön
10:00    
F 2008/09, Svanvallen, Höör
 
Maglasäte IF - BK Olympic F 2008/09  -      
11
08:15
sön
08:15    
2014, Olympics parkering
 
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic 2014
  -      
11
08:15
sön
08:15    
2014, Olympics parkering
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic
  -      
10
15:00
lör
15:00    
U14-2, Laröds Ip B-Plan Helsingborg
 
U14-2 » 
Hittarps IK - BK Olympic U14-2
  -      
10
14:00
lör
14:00    
U14-2, Lindängens IP KG (Nya)
 
U14-2 » 
BK Olympic U14-2 - Ramlösa
  -      
10
13:00
lör
13:00    
Futsal, Oxievångshallen, 5-manna
Futsal » 
Oxie SK - BK Olympic 2
0  -  11
10
13:00
lör
13:00    
Futsal, Oxievångshallen, 5-manna
Futsal » 
Oxie SK - BK Olympic 2
0  -  11
10
13:00
lör
13:00    
Futsal, Oxievångshallen, 5-manna
Futsal » 
Oxie SK - BK Olympic 2
0  -  11
10
13:00
lör
13:00    
Futsal, Oxievångshallen, 5-manna
Futsal » 
Oxie SK - BK Olympic 2
0  -  11
10
13:00
lör
13:00    
U14-3, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-3 » 
BK Olympic U14-3 - Husie IF 09
  -      
10
13:00
lör
13:00    
U19, Staffansvallen
U19 » 
Staffanstorp United U19 - BK Olympic
  -      
10
11:30
lör
11:30    
U13 - 2, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U13 - 2 » 
BK Olympic 2011 - 2 - Ödåkra
  -      
10
11:30
lör
11:30    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U15-1 - Eslövs BK
  -      
10
11:15
lör
11:15    
U16, Campingvägen 44, Sölvesborg
U16 » 
Mjällby AIF - BK Olympic U16
  -      
10
11:00
lör
11:00    
F 2010/11/12, Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic - Sorgenfri FF  -      
10
09:30
lör
09:30    
2012 - 1, Rydebäcks Konstgräs
Fortuna FF - BK Olympic  -      
10
09:30
lör
09:30    
U13 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
U13 - 1 » 
BK Olympic U13-1 - Malmö City FC
  -      
09
17:00
fre
17:00    
2014, Olympics Parkering
 
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic 2014
  -      
09
17:00
fre
17:00    
2014, Olympics parkering
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic
  -      
09
17:00
fre
17:00    
2014, Olympics parkering
 
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic 2014
  -      
 
04
15:00
sön
15:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Helsingborg Östra IF
14  -  3  
04
15:00
sön
15:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Helsingborg Östra IF
14  -  3  
04
14:30
sön
14:30    
U16, Helsingør Stadium - Gl. Hellebækvej 63 Helsingør
U16 » 
Helsingør - BK Olympic
  -      
04
13:00
sön
13:00    
2013, Hyllie IP
2013 » 
Bosnien HSK - BK Olympic
  -      
04
12:00
sön
12:00    
2012 - 1, Malmö Arena Hotel
 
Tränare möte med klubben - BK Olympic  -      
04
12:00
sön
12:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - TrelleStar FF
7  -  2  
04
12:00
sön
12:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - TrelleStar FF
7  -  2  
04
11:00
sön
11:00    
F 2008/09, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Vellinge IF  -      
04
10:00
sön
10:00    
U13 - 1, Lindängens IP KG (Nya)
U13 - 1 » 
BK Olympic U13-1 - Lilla Torg FF
  -      
04
10:00
sön
10:00    
U14-2, Tolvans IP Löddeköpinge
U14-2 » 
IF Lödde - BK Olympic U14-2
  -      
04
09:30
sön
09:30    
2012 - 2 , Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - FC Möjligheten  -      
03
15:15
lör
15:15    
U14-2, Stångby IP
U14-2 » 
Torns IF - BK Olympic U14-2
  -      
03
15:00
lör
15:00    
U14-3, Lindängens IP KG (Nya)
 
U14-3 » 
BK Olympic U14-3 - Hittarps IK
  -      
03
13:00
lör
13:00    
Seniorer, Stångby IP
Torns IF - BK Olympic  -      
03
13:00
lör
13:00    
U13 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U13 - 1 » 
BK Olympic 2011 - 1 - Limhamn FC
  -      
03
13:00
lör
13:00    
U19, Hörby IP
U19 » 
Hörby FF, Herrar - BK Olympic
  -      
03
12:00
lör
12:00    
2013, Lindängens IP KG (Gamla)
2013 » 
BK Olympic 2013 A - BK Olympic
  -      
03
12:00
lör
12:00    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
2014 » 
BK Olympic 2014 - BK Olympic P2013
  -      
03
12:00
lör
12:00    
U15-1, Lomma IP
 
U15-1 » 
GIF Nike - BK Olympic U14-1
  -      
03
12:00
lör
12:00    
U16, Övrig plats
U16 » 
Malmö city - BK Olympic
  -      
03
11:00
lör
11:00    
2012 - 2 , Borta Match
Högaborgs BK - BK Olympic  -      
03
11:00
lör
11:00    
U14-1, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U14-1 » 
BK Olympic U14 - Skanör Falsterbo
10  -  9  
03
10:00
lör
10:00    
2013, Lindängens IP KG (Gamla)
2013 » 
BK Olympic 2013 BC - BK Olympic
  -      
03
10:00
lör
10:00    
2014, Lindängens IP KG (Nya)
2014 » 
BK Olympic P2014 - BK Olympic P2013
  -      
03
10:00
lör
10:00    
U14-2, Limhamns IP
U14-2 » 
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic U14-2
  -      
02
19:00
fre
19:00    
U13 - 2, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U13 - 2 » 
BK Olympic U13-2 - Fbk Balkan
  -      
02
19:00
fre
19:00    
U15-2, Limhamns IP
 
U15-2 » 
Limhamns FF - BK Olympic U15-2
  -      
02
18:45
fre
18:45    
U14-3, Lindängens IP KG (Nya)
U14-3 » 
BK Olympic U14-3 - Värpinge IF
  -      
02
18:30
fre
18:30    
U14-2, Bäckagårdens IP
U14-2 » 
Träningsmatch Kvarnby IK - BK Olympic U14-2
  -      
JANUARI 2024
 
31
18:00
ons
18:00    
Seniorer, Lindängens IP
BK Olympic - IFK Malmö  -      
 
28
16:15
sön
16:15    
2014, Södervångshallen
 
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic 2014
  -      
28
15:00
sön
15:00    
2013, Lindängens IP KG (Gamla)
2013 » 
BK Olympic 2013 - BK Olympic
  -      
28
15:00
sön
15:00    
Futsal, Österlenhallen
Futsal » 
Pamir FC - BK Olympic 2
3  -  0  
28
15:00
sön
15:00    
Futsal, Österlenhallen
Futsal » 
Pamir FC - BK Olympic 2
3  -  0  
28
15:00
sön
15:00    
U16, Österlenhallen
U16 » 
Pamir FC - BK Olympic 2
3  -  0  
28
13:30
sön
13:30    
2014, Olympics parkering
2014 » 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic
  -      
28
13:15
sön
13:15    
U14-3, Lindängens IP KG (Nya)
U14-3 » 
BK Olympic - IF Lödde
  -      
28
13:00
sön
13:00    
U16, Västergård IP plan 7
U16 » 
Eskilsminne - BK Olympic U16
  -      
28
12:45
sön
12:45    
U14-2, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-2 » 
BK Olympic 3 - Eskilsminne IF blå/gul
  -      
28
11:00
sön
11:00    
U14-1, Lindängens IP KG (Nya)
U14-1 » 
BK Olympic - GIF Nike
3  -  0  
28
10:00
sön
10:00    
2012 - 1, Åkarps IP
Åkarp IF - BK Olympic Gruppe 4  -      
28
09:15
sön
09:15    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Limnhamns ff  -      
28
sön
00:00    
2012 - 1, Malmö City IP
WO Malmö City - BK Olympic  -      
27
16:30
lör
16:30    
2012 - 1, Veberöd Hallen
Romelecupen - BK Olympic  -      
27
15:30
lör
15:30    
Futsal, Vipeholmshallen, Lund 5-manna
Futsal » 
Linero IF - BK Olympic 1
7  -  5  
27
15:30
lör
15:30    
Futsal, Vipeholmshallen, Lund 5-manna
Futsal » 
Linero IF - BK Olympic 1
7  -  5  
27
15:30
lör
15:30    
U16, Vipeholmshallen, Lund 5-manna
U16 » 
Linero IF - BK Olympic 1
7  -  5  
27
15:15
lör
15:15    
U14-3, Stångby IP
U14-3 » 
Torns IF - BK Olympic U14-3
  -      
27
14:00
lör
14:00    
U19, Lindängens IP KG (Gamla)
U19 » 
BK Olympic - Kristianstad FC P19
  -      
27
12:15
lör
12:15    
U15-1, Lindängens IP KG (Nya)
 
U15-1 » 
BK Olympic U15-1 - FC Rosengård
  -      
27
10:00
lör
10:00    
U14-2, Himmaborgen
U14-2 » 
BK Olympic U14-2 - Södra Sandby IF
  -      
26
19:00
fre
19:00    
2012 - 2 , Malmö IP
Lilla Torg - BK Olympic  -      
 
21
16:30
sön
16:30    
U14-1, Sandskogens IP
U14-1 » 
Ystad IF - BK Olympic
  -      
21
15:00
sön
15:00    
F 2008/09, Sandskogens Ip, Ystad
Ystads If FF - BK Olympic  -      
21
15:00
sön
15:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Ilyrien IF 2
3  -  0  
21
15:00
sön
15:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Ilyrien IF 2
3  -  0  
21
15:00
sön
15:00    
U14-2, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-2 » 
BK Olympic 4 - Kulladals FF
  -      
21
15:00
sön
15:00    
U16, Herrgårdens sporthall
U16 » 
BK Olympic 2 - Ilyrien IF 2
3  -  0  
21
12:30
sön
12:30    
U14-2, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-2 » 
BK Olympic 3 - Kvarnby IK
  -      
21
12:00
sön
12:00    
2012 - 1, Heden 7 Helsingborg
Råå IF - BK Olympic Gruppe 4  -      
21
12:00
sön
12:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - FK Besa
24  -  7  
21
12:00
sön
12:00    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - FK Besa
24  -  7  
21
12:00
sön
12:00    
U14-3, Limhamns IP
U14-3 » 
LB07 - BK Olympic
  -      
21
12:00
sön
12:00    
U16, Herrgårdens sporthall
U16 » 
BK Olympic 1 - FK Besa
24  -  7  
21
11:00
sön
11:00    
2012 - 1, Staffarnstorp IP
Staffanstorp United - BK Olympic Gruppe 1  -      
21
11:00
sön
11:00    
2014, Olympics parkering
 
2014 » 
Kristianstad Arena Cup - BK Olympic 2014
  -      
21
11:00
sön
11:00    
2014, Lindängens IP Bakom Klubbhuset
2014 » 
Kristianstad Arena Cup - BK Olympic
  -      
21
09:00
sön
09:00    
2012 - 2 , Husie IP
Husie IF Grön - BK Olympic  -      
20
16:00
lör
16:00    
U19, Lindängens IP KG (Gamla)
U19 » 
BK Olympic U19 - Fremad Amager Danmark
  -      
20
13:30
lör
13:30    
2014, Kulladals IP
2014 » 
Kulladals FF - BK Olympic 2014
  -      
20
13:30
lör
13:30    
U16, Lindängens IP KG (Gamla)
 
U16 » 
BK Olympic U15 - Fremad Amager
  -      
20
12:30
lör
12:30    
Seniorer, Maglemölle Neastved
Neastved - BK Olympic  -      
20
07:00
lör
07:00    
2012 - 1, Kristianstad Hallen
Kristianstad Cupen P011 - BK Olympic  -      
19
19:00
fre
19:00    
U15-2, Kulladals IP
U15-2 » 
Kulladals FF - BK Olympic
  -      
 
14
13:45
sön
13:45    
2014, Olympics parkering
 
2014 » 
Harlösa Cupen - BK Olympic 2014
  -      
14
13:45
sön
13:45    
2014, Olympics parkering
2014 » 
Harlösa Cupen - BK Olympic
  -      
14
13:45
sön
13:45    
2014, Olympics parkering
 
2014 » 
Harlösa Cupen - BK Olympic 2014
  -      
14
13:30
sön
13:30    
2012 - 2 , Kristianstad Arena
Kristianstad Arena Cup - BK Olympic  -      
14
13:30
sön
13:30    
U14-2, Kulladals IP
U14-2 » 
Kulladals FF - BK Olympic 3
  -      
14
12:30
sön
12:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
IFK Malmö FK - BK Olympic 2
9  -  13
14
12:30
sön
12:30    
U16, Herrgårdens sporthall
U16 » 
IFK Malmö FK - BK Olympic 2
9  -  13
14
11:00
sön
11:00    
U14-1, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-1 » 
BK Olympic - FC Trelleborg
0  -  7  
13
16:00
lör
16:00    
U14-1, Mellanhedens IP
U14-1 » 
FC Bellevue - BK Olympic
  -      
13
13:00
lör
13:00    
U14-3, Lindängens IP KG (Gamla)
U14-3 » 
BK Olympic - Hittarps IK
  -      
13
13:00
lör
13:00    
U19, Linero IP - Konstgräs
U19 » 
Linero IF P19-1 - BK Olympic
  -      
13
11:00
lör
11:00    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Lunds BK Gruppe 1  -      
13
11:00
lör
11:00    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic Gruppe 4 - Allerums GIF  -      
13
11:00
lör
11:00    
U14-2, Bäckagårds IP
U14-2 » 
Kvarnby IK - BK Olympic 4
  -      
13
11:00
lör
11:00    
U15-1, Uppåkravallen
 
U15-1 » 
Uppåkra IF - BK Olympic U14-1
  -      
13
lör
00:00    
Futsal, Mariahallen, Helsingborg 5-manna
Futsal » 
Ilyrien IF 1 - BK Olympic 1
  -      
13
lör
00:00    
U16, Mariahallen, Helsingborg 5-manna
U16 » 
Ilyrien IF 1 - BK Olympic 1
  -      
12
18:30
fre
18:30    
2012 - 1, Rosengårds ip
FBK Balkan Vinterserien - BK Olympic  -      
 
07
12:00
sön
12:00    
2012 - 2 , Borta Match
Lundaspelen Cup - BK Olympic  -      
07
08:45
sön
08:45    
2014, Lerbäckshallen A-Hall
2014 » 
Lundaspelen Futsal Cup - BK Olympic
  -      
06
07:30
lör
07:30    
2012 - 1, Hässleholm Hallen
Peneton Cupen - BK Olympic  -      
03
11:00
ons
11:00    
2012 - 2 , Baltiska hallen
 
Skånecupen - BK Olympic  -      
03
08:30
ons
08:30    
2012 - 1, Baltiska hallen
Skånecupen - BK Olympic  -      
03
08:00
ons
08:00    
U16, Kombihallen
 
U16 » 
BK Olympic U15 - Skånecupen
  -      
DECEMBER 2023
 
30
08:00
lör
08:00    
2012 - 2 , Baltiska hallen
 
- BK Olympic  -      
28
12:40
tor
12:40    
2015, Baltiska hallen m.m.
2015 » 
Skånecupen - BK Olympic
  -      
27
09:45
ons
09:45    
2014, Baltiska hallen
2014 » 
Skånecupen P2014 - BK Olympic
  -      
27
08:00
ons
08:00    
2014, Baltiska hallen
2014 » 
Skånecupen P2014 - BK Olympic 2014
  -      
27
07:45
ons
07:45    
2014, Stadion Sporthall
2014 » 
Skånecupen P2014 - BK Olympic
  -      
 
24
17:00
sön
17:00    
2012 - 1, Västra Frölunda
Futurecup 2024 - Intresseanmälan  -      
24
sön
00:00    
2012 - 1, Övrig plats
 
Skåne VM Cup / Landora Cup - BK Olympic  -      
 
17
14:30
sön
14:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - Vejby IF
12  -  3  
17
14:30
sön
14:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - Vejby IF
12  -  3  
17
14:30
sön
14:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 1 - Vejby IF
12  -  3  
16
13:30
lör
13:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Oxie SK
11  -  4  
16
13:30
lör
13:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Oxie SK
11  -  4  
16
13:30
lör
13:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Oxie SK
11  -  4  
16
13:30
lör
13:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Oxie SK
11  -  4  
16
13:30
lör
13:30    
Futsal, Herrgårdens sporthall
Futsal » 
BK Olympic 2 - Oxie SK
11  -  4  
16
10:30
lör
10:30    
2012 - 1, Idrottshallen (Högevall)
BK Olympic - FC Rosengård 19172  -  3  
16
09:30
lör
09:30    
2012 - 1, Idrottshallen (Högevall)
Lunds FF - BK Olympic1  -  1  
16
09:00
lör
09:00    
2012 - 1, Idrottshallen (Högevall)
BK Olympic - Linero IF vit1  -  1  
16
08:20
lör
08:20    
2012 - 1, Högevalls Hallen ( Lund )
BK Olympic P2010 Futsal - BK Olympic  -      
15
18:30
fre
18:30    
F 2008/09, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Anderslöv Boik  -      
 
10
16:00
sön
16:00    
2014, Wihlborgs Arena
2014 » 
BK Olympic - Olympic Cup P2014
  -      
10
15:30
sön
15:30    
2012 - 1, Vikens IK
Per i Vikens Cup P011 - BK Olympic  -      
10
13:00
sön
13:00    
U19, Lindängens IP KG (Gamla)
U19 » 
BK Olympic U19 - BK Olympic U19
  -      
10
11:30
sön
11:30    
2014, Wihlborgs Arena
2014 » 
BK Olympic - Olympic Cup P2014
  -      
10
11:00
sön
11:00    
2014, Wihlborgs Arena
2014 » 
BK Olympic - Olympic Cup P2014
  -      
10
10:30
sön
10:30    
2013, Hermodsdals Idrottshall (Skolan)
2013 » 
BK Olympic - Heleneholms SK
  -      
10
10:00
sön
10:00    
2012 - 2 , Limhamns IP 1
Limhamns FF Vitt - BK Olympic  -      
10
08:30
sön
08:30    
2015, Kunskapsportens Arena (Bunkeflo)
2015 » 
Olympic Cup - BK Olympic Gul
  -      
10
08:15
sön
08:15    
2015, Kunskapsportens Arena (Bunkeflo)
2015 » 
Olympic Cup - BK Olympic Vit
  -      
10
08:00
sön
08:00    
2015, Kunskapsportens Arena (Bunkeflo)
2015 » 
Olympic Cup - BK Olympic Grön
  -      
10
sön
00:00    
Futsal, Malmö IP
Futsal » 
- BK Olympic 1
  -      
10
sön
00:00    
Futsal, Malmö IP
Futsal » 
- BK Olympic 1
  -      
09
14:30
lör
14:30    
Futsal, Påarps Idrottshall, 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Östra IF - BK Olympic 2
2  -  5  
09
14:30
lör
14:30    
Futsal, Påarps Idrottshall, 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Östra IF - BK Olympic 2
2  -  5  
09
14:30
lör
14:30    
Futsal, Påarps Idrottshall, 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Östra IF - BK Olympic 2
2  -  5  
09
14:30
lör
14:30    
Futsal, Påarps Idrottshall, 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Östra IF - BK Olympic 2
2  -  5  
09
14:30
lör
14:30    
Futsal, Påarps Idrottshall, 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Östra IF - BK Olympic 2
2  -  5  
09
14:15
lör
14:15    
2012 - 1, Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Stattena IF  -      
09
13:45
lör
13:45    
2012 - 1, Vikens IK
Per i Viken Cup P010 - BK Olympic  -      
09
12:00
lör
12:00    
2013, Lindängens IP KG (Gamla)
 
2013 » 
BK Olympic 2013 - FF Atletiko
  -      
 
03
18:45
sön
18:45    
Futsal, Mariahallen, Helsingborg 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Bois IF - BK Olympic 1
3  -  2  
03
18:45
sön
18:45    
Futsal, Mariahallen, Helsingborg 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Bois IF - BK Olympic 1
3  -  2  
03
18:45
sön
18:45    
Futsal, Mariahallen, Helsingborg 5-manna
Futsal » 
Helsingborg Bois IF - BK Olympic 1
3  -  2  
03
16:15
sön
16:15    
2012 - 1, Oxievångs Sporthall
Tomtecupen Oxie P012 Vit - BK Olympic  -      
03
16:00
sön
16:00    
U19, Klostergårdens IP
U19 » 
Lunds BK P19 - BK Olympic
  -      
03
14:30
sön
14:30    
2012 - 2 , Oxie Hallen
 
Tomtecupen - BK Olympic  -      
03
14:00
sön
14:00    
2012 - 1, Oxie Sportshal
Tomtecupen Oxie P012 - BK Olympic  -      
03
14:00
sön
14:00    
Futsal, Kirsebergs Sporthall, 5-manna
Futsal » 
BK Olympic 2 - Pamir FC
21  -  8  
03
14:00
sön
14:00    
Futsal, Kirsebergs Sporthall, 5-manna
Futsal » 
BK Olympic 2 - Pamir FC
21  -  8  
03
14:00
sön
14:00    
Futsal, Kirsebergs Sporthall, 5-manna
Futsal » 
BK Olympic 2 - Pamir FC
21  -  8  
03
14:00
sön
14:00    
Futsal, Kirsebergs Sporthall, 5-manna
Futsal » 
BK Olympic 2 - Pamir FC
21  -  8  
03
14:00
sön
14:00    
Futsal, Kirsebergs Sporthall, 5-manna
Futsal » 
BK Olympic 2 - Pamir FC
21  -  8  
03
11:45
sön
11:45    
2014, Wihlborgs Arena
2014 » 
BK Olympic - Olympic Cup P2013
  -      
03
09:30
sön
09:30    
2014, Malmö FF Plan 9/10
2014 » 
Malmö FF - BK Olympic
  -      
02
09:45
lör
09:45    
2012 - 2 , Wihlborgs Arena
BK Olympic - BK Olympic Cup  -      
02
08:00
lör
08:00    
2012 - 1, Wihlborgs Arena
BK Olympic Cup 2012 - BK Olympic  -      
 
SAMARBETSPARTNERS