SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2012

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
08:00
lör
08:00    
Wihlborgs Arena
BK Olympic Cup 2012 - BK Olympic  -      
03
14:00
sön
14:00    
Oxie Sportshal
Tomtecupen Oxie P012 - BK Olympic  -      
03
16:15
sön
16:15    
Oxievångs Sporthall
Tomtecupen Oxie P012 Vit - BK Olympic  -      
 
09
13:45
lör
13:45    
Vikens IK
Per i Viken Cup P010 - BK Olympic  -      
09
14:15
lör
14:15    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Stattena IF  -      
10
15:30
sön
15:30    
Vikens IK
Per i Vikens Cup P011 - BK Olympic  -      
 
16
08:20
lör
08:20    
Högevalls Hallen ( Lund )
BK Olympic P2010 Futsal - BK Olympic  -      
16
09:00
lör
09:00    
Idrottshallen (Högevall)
BK Olympic - Linero IF vit1  -  1  
16
09:30
lör
09:30    
Idrottshallen (Högevall)
Lunds FF - BK Olympic1  -  1  
16
10:30
lör
10:30    
Idrottshallen (Högevall)
BK Olympic - FC Rosengård 19172  -  3  
 
24
sön
00:00    
Övrig plats
 
Skåne VM Cup / Landora Cup - BK Olympic  -      
24
17:00
sön
17:00    
Västra Frölunda
Futurecup 2024 - Intresseanmälan  -      
JANUARI 2024
 
03
08:30
ons
08:30    
Baltiska hallen
Skånecupen - BK Olympic  -      
06
07:30
lör
07:30    
Hässleholm Hallen
Peneton Cupen - BK Olympic  -      
 
12
18:30
fre
18:30    
Rosengårds ip
FBK Balkan Vinterserien - BK Olympic  -      
13
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Lunds BK Gruppe 1  -      
13
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic Gruppe 4 - Allerums GIF  -      
 
20
07:00
lör
07:00    
Kristianstad Hallen
Kristianstad Cupen P011 - BK Olympic  -      
21
11:00
sön
11:00    
Staffarnstorp IP
Staffanstorp United - BK Olympic Gruppe 1  -      
21
12:00
sön
12:00    
Heden 7 Helsingborg
Råå IF - BK Olympic Gruppe 4  -      
 
27
16:30
lör
16:30    
Veberöd Hallen
Romelecupen - BK Olympic  -      
28
sön
00:00    
Malmö City IP
WO Malmö City - BK Olympic  -      
28
09:15
sön
09:15    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Limnhamns ff  -      
28
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP
Åkarp IF - BK Olympic Gruppe 4  -      
FEBRUARI 2024
 
04
12:00
sön
12:00    
Malmö Arena Hotel
 
Tränare möte med klubben - BK Olympic  -      
 
10
09:30
lör
09:30    
Rydebäcks Konstgräs
Fortuna FF - BK Olympic  -      
11
11:30
sön
11:30    
veberöd Hallen
Romelecupen Finale p11 - BK Olympic  -      
 
17
10:30
lör
10:30    
Heleneholms IP
Trollenäs IF - BK Olympic 2012  -      
17
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP
Helsingborg IF - BK Olympic Gruppe 1  -      
18
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Mjällby  -      
MARS 2024
 
01
19:15
fre
19:15    
Vikvalla IP
Vikens IK - BK Olympic  -      
02
09:45
lör
09:45    
Hyllie IP
IFK Klagshamn Skåne VM - BK Olympic  -      
02
18:00
lör
18:00    
Färsinga sporthall i Sjöbo
Skåne Cupen 2011 - BK Olympic  -      
 
08
20:00
fre
20:00    
Borta Match
Trollenäs IF Kvarts final - BK Olympic  -      
09
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Malmö FF 2013  -      
09
14:30
lör
14:30    
Norvalla ip
 
BK Olympic G1/G4 Landoracupen - Helsingborg city   -      
10
11:30
sön
11:30    
Hyllie IP
Hyllie IK Svart - BK Olympic  -      
10
11:30
sön
11:30    
Hyllie IP
Hyllie IK Svart - BK Olympic  -      
 
24
08:45
sön
08:45    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic 2012 - 1 - Internmatch  -      
 
29
fre
00:00    
Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
30
lör
00:00    
Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
31
sön
00:00    
Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
APRIL 2024
 
01
mån
00:00    
Göteborg
Future Cup ( Göteborg ) - BK Olympic  -      
 
10
18:45
ons
18:45    
Lindeborgs IP
BK Olympic grön - Oxie SK vit2  -  4  
13
13:00
lör
13:00    
Borgeby IP C-plan Konstgräs 9-manna
Bjärreds IF röd - BK Olympic blå8  -  1  
14
12:00
sön
12:00    
Fågelskolans IP A-plan
Värpinge IF - BK Olympic beige2  -  4  
 
19
19:00
fre
19:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
Limhamn FC vit - BK Olympic grön6  -  2  
21
09:30
sön
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic beige - Staffanstorp United FC blå1  -  4  
21
11:15
sön
11:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic blå - Landskrona BoIS 1  -  16
 
28
10:30
sön
10:30    
Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs 7-manna 1
Malmö FF - BK Olympic blå15  -  2  
28
12:45
sön
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic beige inställd - Veberöds AIF vit ( inställd )0  -  3  
 
29
18:00
mån
18:00    
Tångvalla IP konstgräs
Skanör Falsterbo IF grå - BK Olympic grön8  -  3  
MAJ 2024
 
03
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP, konstgräs 9-manna
Åkarps IF 1 - BK Olympic beige2  -  2  
04
11:30
lör
11:30    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic blå - GIF Nike blå3  -  6  
05
12:00
sön
12:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - Trelleborgs FF blå3  -  8  
 
11
11:00
lör
11:00    
Övrig plats
Cup - BK Olympic  -      
 
13
17:00
mån
17:00    
Lindängens IP A-lagsplanen
BK Olympic A-Laget Bollkalla - Bollkalla  -      
 
20
17:00
mån
17:00    
Albäcksvallen A-plan
AC Trelleborg svart - BK Olympic grön4  -  0  
22
19:00
ons
19:00    
Parkallén 3 245 64 Hjärup
BK Olympic beige - Uppåkra IF grön2  -  7  
24
18:45
fre
18:45    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
BK Olympic grön - Skurups AIF vit0  -  4  
24
19:00
fre
19:00    
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - BK Olympic blå12  -  2  
25
13:30
lör
13:30    
Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
BK Höllviken gul - BK Olympic beige4  -  3  
26
09:00
sön
09:00    
Övrig plats
 
AB CUP - BK Olympic  -      
 
27
17:00
mån
17:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
BK Olympic blå - FBK Balkan blå0  -  8  
JUNI 2024
 
01
14:30
lör
14:30    
Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
BK Höllviken röd - BK Olympic grön9  -  3  
02
12:15
sön
12:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic beige - Dalby GIF vit4  -  7  
 
08
11:00
lör
11:00    
Sjöbo IP B-plan 9 manna
Sjöbo IF vit - BK Olympic beige5  -  1  
 
14
18:00
fre
18:00    
Trollevallen A-plan
Trollenäs IF röd - BK Olympic blå5  -  3  
15
11:00
lör
11:00    
Hittarps IP Græs
Hittaps IK P012 - BK Olympic B  -      
15
15:30
lör
15:30    
Aspavallen A-plan
Alegria FK grön - BK Olympic blå4  -  1  
16
11:30
sön
11:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
BK Olympic beige - Kulladals FF orange1  -  2  
16
13:15
sön
13:15    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo röd - BK Olympic grön15  -  0  
 
19
18:30
ons
18:30    
Borta Match
BK Olympic grön - Ystads IF FF vit0  -  10
23
11:00
sön
11:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic blå - Torns IF orange1  -  10
JULI 2024
 
27
14:00
lör
14:00    
Vångavallen
Trelleborg FF - BK Olympic  -      
AUGUSTI 2024
 
04
sön
00:00    
Denmark
 
Match Danmark - BK Olympic  -      
SEPTEMBER 2024
 
08
sön
00:00    
Borta Match
 
Carlsberg Sport Cup - BK Olympic  -      
OKTOBER 2024
 
11
fre
00:00    
Wesel Tyskland
Tyskland Cup - BK Olympic  -      
 
SAMARBETSPARTNERS