SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2014

Matcher
DECEMBER 2023
 
03
09:30
sön
09:30    
Malmö FF Plan 9/10
Malmö FF - BK Olympic  -      
03
11:45
sön
11:45    
Wihlborgs Arena
BK Olympic - Olympic Cup P2013   -      
 
10
11:00
sön
11:00    
Wihlborgs Arena
BK Olympic - Olympic Cup P2014   -      
10
11:30
sön
11:30    
Wihlborgs Arena
BK Olympic - Olympic Cup P2014   -      
10
16:00
sön
16:00    
Wihlborgs Arena
BK Olympic - Olympic Cup P2014   -      
 
27
07:45
ons
07:45    
Stadion Sporthall
Skånecupen P2014 - BK Olympic  -      
27
08:00
ons
08:00    
Baltiska hallen
Skånecupen P2014 - BK Olympic 2014  -      
27
09:45
ons
09:45    
Baltiska hallen
Skånecupen P2014 - BK Olympic   -      
JANUARI 2024
 
07
08:45
sön
08:45    
Lerbäckshallen A-Hall
Lundaspelen Futsal Cup - BK Olympic   -      
 
14
13:45
sön
13:45    
Olympics parkering
 
Harlösa Cupen - BK Olympic 2014  -      
 
20
13:30
lör
13:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - BK Olympic 2014  -      
21
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP Bakom Klubbhuset
Kristianstad Arena Cup - BK Olympic  -      
 
28
13:30
sön
13:30    
Olympics parkering
Viffecupen Vellinge - BK Olympic  -      
28
16:15
sön
16:15    
Södervångshallen
 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic 2014  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic P2014 - BK Olympic P2013   -      
03
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2014 - BK Olympic P2013  -      
 
09
17:00
fre
17:00    
Olympics Parkering
 
Viffecupen Vellinge - BK Olympic 2014  -      
11
08:15
sön
08:15    
Olympics parkering
Viffecupen Vellinge - BK Olympic  -      
 
17
09:00
lör
09:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - BK Olympic  -      
17
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - BK Olympic  -      
MARS 2024
 
03
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - FC Trelleborg P2014   -      
03
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2014 - FC Trelleborg P2014   -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Aggarpsvallen
Skabersjö IF - BK Olympic 2014  -      
10
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Mjällby AIF P2014   -      
10
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic 2014 - Landskrona BoIS P2014   -      
 
16
13:15
lör
13:15    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic - Skanör Falsterbo IF P2013   -      
16
13:15
lör
13:15    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic - Skanör Falsterbo IF P2013   -      
17
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - BK Olympic   -      
17
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - BK Olympic   -      
 
23
14:00
lör
14:00    
Tångvalla IP
 
Skanör Falsterbo IF P2013 - BK Olympic  -      
23
14:00
lör
14:00    
Tångvalla IP
 
Skanör Falsterbo IF P2013 - BK Olympic   -      
24
14:15
sön
14:15    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2014 - BK Olympic P2013   -      
 
30
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - BK Olympic  -      
APRIL 2024
 
13
10:30
lör
10:30    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue blå - BK Olympic gul  -      
13
12:00
lör
12:00    
Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna (F)
BK Höllviken vit - BK Olympic grön  -      
14
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP Bakom klubbstugan
BK Olympic vit - Västra Ingelstad IS gul  -      
 
20
09:30
lör
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic gul - Kulladals FF vit  -      
20
10:30
lör
10:30    
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
Hyllie IK 3 - BK Olympic vit  -      
21
09:30
sön
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - Kvarnby IK blå  -      
 
27
11:15
lör
11:15    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
Lindeborgs FF 1948 vit - BK Olympic gul  -      
28
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 2
Bara GoIF röd - BK Olympic grön  -      
28
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - Limhamns FF 2  -      
MAJ 2024
 
01
07:30
ons
07:30    
Aggarpsvallen
BK Olympic 2014 - Svedala Invitational Cup  -      
01
08:00
ons
08:00    
Aggarpsvallen
BK Olympic 2014 - Svedala Invitational Cup  -      
04
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK svart - BK Olympic vit  -      
05
sön
00:00    
Malmö IP
- BK Olympic grön  -      
05
09:30
sön
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic gul - Liria IF  -      
 
18
12:45
lör
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic - Lilla Torg FF svart  -      
19
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic gul - IFK Malmö FK gul  -      
19
12:45
sön
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - Kvarnby IK gul  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF blå - BK Olympic grön  -      
25
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic vit - FC Trelleborg vit  -      
26
10:15
sön
10:15    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
Limhamn FC 1 - BK Olympic gul  -      
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic gul - Husie IF grön  -      
01
11:30
lör
11:30    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
Kulladals FF vit - BK Olympic vit  -      
02
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - FC Rosengård 1917 vit  -      
 
08
09:20
lör
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B4 grön - BK Olympic grön  -      
09
09:15
sön
09:15    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
FC Möllan - BK Olympic gul  -      
09
10:00
sön
10:00    
Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS gul - BK Olympic vit  -      
 
15
10:15
lör
10:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - FC Bellevue guld  -      
15
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - Hyllie IK 3  -      
16
sön
00:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic gul -   -      
 
SAMARBETSPARTNERS