SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Matcher
JANUARI 2023
 
05
12:15
tor
12:15    
Baltiska hallen
Skånecupen - BK Olympic  -      
 
18
18:45
ons
18:45    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - GIF Nike Vinterserien (Landora Cup)   -      
20
19:00
fre
19:00    
Brovallen
LB07 vinterserien (Landora cup) - BK Olympic  -      
22
10:00
sön
10:00    
Kristianstad
Kristianstad Arena CUP - BK Olympic  -      
 
29
11:00
sön
11:00    
Veberöd
Veberöds AIF - BK Olympic  -      
FEBRUARI 2023
 
03
18:30
fre
18:30    
Höllivken IP
BK Höllviken - BK Olympic  -      
04
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Bröndby IF   -      
05
15:00
sön
15:00    
Högalid, Kävlinge
BK Olympic - Kävlinge Harrie FF Vinterserien   -      
 
11
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - Staffanstorp United   -      
12
13:15
sön
13:15    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Kristianstad FC   -      
 
19
10:30
sön
10:30    
Kirsebergs IP
Malmö City - BK Olympic  -      
 
26
11:00
sön
11:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF - BK Olympic  -      
MARS 2023
 
03
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - LB07 Landora Cup   -      
05
13:00
sön
13:00    
Linero IP A-plan 9-manna
Linero IF - BK Olympic 2  -  3  
 
11
10:30
lör
10:30    
Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC - BK Olympic 1  -  2  
 
18
13:00
lör
13:00    
Klostergårdens IP
Lunds BK - BK Olympic  -      
19
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - Husie IF 40  -  0  
 
24
18:30
fre
18:30    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Skäldervikens IF , Landoracup   -      
25
16:00
lör
16:00    
Borta match
Hyllie IK - BK Olympic  -      
APRIL 2023
 
02
14:00
sön
14:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic - Staffanstorp United FC   -      
 
16
13:00
sön
13:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic 1 - FC Rosengård 1917 blå  -      
 
23
11:00
sön
11:00    
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF blå - BK Olympic 1  -      
 
30
11:30
sön
11:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic 1 - Lunds BK vit  -      
MAJ 2023
 
07
15:30
sön
15:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF orange - BK Olympic 1  -      
 
14
12:00
sön
12:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic 1 - IF Limhamn Bunkeflo B2  -      
 
17
08:00
ons
08:00    
Danmark ( Esbjerg )
Norsea Elit Cup - BK Olympic  -      
18
08:00
tor
08:00    
Danmark (Esbjerg)
Norsea Elit Cup - BK Olympic  -      
19
08:00
fre
08:00    
Danmark (Esbjerg)
Norsea Elit Cup - BK Olympic  -      
20
08:00
lör
08:00    
Danmark (Esbjerg)
Norsea Elit Cup - BK Olympic  -      
 
28
12:45
sön
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic 1 - Kävlinge Harrie FF röd  -      
JUNI 2023
 
03
15:30
lör
15:30    
Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
Malmö City FC vit - BK Olympic 1  -      
 
11
13:00
sön
13:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic 1 - Eslövs BK vit  -      
 
20
18:30
tis
18:30    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF grön - BK Olympic 1  -      
JULI 2023
 
16
08:00
sön
08:00    
Göteborg
Gothia Cup - Bk Olympic   -      
AUGUSTI 2023
 
10
08:00
tor
08:00    
Sandskogen IP (Ystad )
Teamsportia Cup - BK Olympic  -      
 
SAMARBETSPARTNERS