SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Matcher
FEBRUARI 2024
 
02
19:00
fre
19:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic U13-2 - Fbk Balkan  -      
 
10
11:30
lör
11:30    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic 2011 - 2 - Ödåkra  -      
 
18
13:30
sön
13:30    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic 2011 - 2 - Hässleholm   -      
 
23
19:15
fre
19:15    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic U13-2 - BK Olympic U14-3  -      
24
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic 2011 - 2 - Skurup  -      
MARS 2024
 
10
10:30
sön
10:30    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC - BK Olympic U13-2  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Parkallen 3
Uppåkra - BK Olympic  -      
17
15:00
sön
15:00    
Mariedals IP
Lilla Torg FF - BK Olympic U13-2  -      
 
24
10:00
sön
10:00    
Husiegård IP
Husie IF - BK Olympic U13-2  -      
 
31
13:00
sön
13:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Lindeborgs ff  -      
APRIL 2024
 
01
14:00
mån
14:00    
Ringsjövägen 2D
Trollenäs - BK Olympic  -      
06
10:30
lör
10:30    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK - BK Olympic  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - Trelleborgs FF röd5  -  4  
14
09:15
sön
09:15    
Sorgenfris IP
BK Olympic röd - FC Bellevue svart2  -  4  
 
20
10:00
lör
10:00    
Pilbäcks IP
IFK Klagshamn blå - BK Olympic gul1  -  4  
21
10:00
sön
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF svart - BK Olympic röd3  -  9  
 
26
18:45
fre
18:45    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
BK Olympic gul - IF Limhamn Bunkeflo blå3  -  2  
27
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic röd - Limhamn FC svart3  -  0  
MAJ 2024
 
04
09:30
lör
09:30    
Hyllie IP konstgräs 2 9-manna
Hyllie IK grön - BK Olympic gul2  -  1  
05
13:00
sön
13:00    
Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
Malmö City FC 2 - BK Olympic röd1  -  3  
 
18
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic röd - Kulladals FF svart8  -  3  
19
12:15
sön
12:15    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
BK Olympic gul - Tomelilla IF blå6  -  3  
 
25
10:45
lör
10:45    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF blå - BK Olympic gul5  -  1  
25
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
Limhamns FF 2 - BK Olympic röd  -      
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - Lilla Torg FF blå2  -  3  
02
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - AC Trelleborg vit5  -  2  
 
03
18:30
mån
18:30    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 vit - BK Olympic röd7  -  2  
07
19:00
fre
19:00    
Skurups IP A-plan 9-manna
Skurups AIF grön - BK Olympic gul8  -  1  
08
10:15
lör
10:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic röd - Husie IF vit5  -  0  
 
16
13:45
sön
13:45    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
BK Olympic gul - Limhamns FF 18  -  4  
AUGUSTI 2024
 
10
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U13-2 - Teckomatorps SK  -      
 
SAMARBETSPARTNERS