SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Matcher
DECEMBER 2023
 
02
09:45
lör
09:45    
Wihlborgs Arena
BK Olympic - BK Olympic Cup  -      
03
14:30
sön
14:30    
Oxie Hallen
 
Tomtecupen - BK Olympic  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP 1
Limhamns FF Vitt - BK Olympic  -      
 
30
08:00
lör
08:00    
Baltiska hallen
 
- BK Olympic  -      
JANUARI 2024
 
03
11:00
ons
11:00    
Baltiska hallen
 
Skånecupen - BK Olympic  -      
07
12:00
sön
12:00    
Borta Match
Lundaspelen Cup - BK Olympic  -      
 
14
13:30
sön
13:30    
Kristianstad Arena
Kristianstad Arena Cup - BK Olympic  -      
 
21
09:00
sön
09:00    
Husie IP
Husie IF Grön - BK Olympic  -      
 
26
19:00
fre
19:00    
Malmö IP
Lilla Torg - BK Olympic  -      
FEBRUARI 2024
 
03
11:00
lör
11:00    
Borta Match
Högaborgs BK - BK Olympic  -      
04
09:30
sön
09:30    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - FC Möjligheten  -      
 
17
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - Helsingborg City FC  -      
MARS 2024
 
02
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - BK Olympic P2013  -      
03
10:30
sön
10:30    
Borta Match
Skanör Falsterbo IF - BK Olympic  -      
 
09
13:00
lör
13:00    
Borta Match
Ängelholm FF - BK Olympic  -      
 
16
08:30
lör
08:30    
Borta Match
BK Olympic - FC Trellerborg Röd  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic - LB07 Limhamn  -      
24
08:45
sön
08:45    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic - BK Olympic  -      
 
29
18:00
fre
18:00    
Övrig plats
Future Cup - BK Olympic  -      
30
lör
00:00    
Borta Match
Future Cup - BK Olympic  -      
31
sön
00:00    
Borta Match
Future Cup - BK Olympic  -      
APRIL 2024
 
01
mån
00:00    
Borta Match
Future Cup - BK Olympic  -      
 
13
12:45
lör
12:45    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic lila - Oxie SK svart2  -  2  
 
20
14:00
lör
14:00    
Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
BK Höllviken svart - BK Olympic lila7  -  3  
21
09:15
sön
09:15    
Mellanhetens IP
IFK Malmö - BK Olympic  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Granhällans IP A-plan 9-manna
Rydsgårds AIF vit - BK Olympic lila  -      
28
12:45
sön
12:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - IFK Klagshamn vit  -      
MAJ 2024
 
04
10:30
lör
10:30    
Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 3
GIF Nike grön - BK Olympic grön  -      
05
09:30
sön
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic lila - FC Trelleborg blå  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - Malmö IKF   -      
18
12:30
lör
12:30    
Gislövs IP A-plan 9-manna
Gislövs IF röd - BK Olympic lila  -      
 
24
18:45
fre
18:45    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - BK Flagg blå  -      
26
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic lila - Vellinge IF röd  -      
JUNI 2024
 
01
10:00
lör
10:00    
Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
Trelleborgs FF vit - BK Olympic lila  -      
02
09:20
sön
09:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B vit - BK Olympic grön  -      
 
08
10:15
lör
10:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic lila - FC Bellevue röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - Åkarps IF 1  -      
 
16
10:30
sön
10:30    
Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
Hyllie IK svart 3 - BK Olympic grön  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF röd - BK Olympic lila  -      
 
SAMARBETSPARTNERS