SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920

Matcher
JANUARI 2024
 
13
11:00
lör
11:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK - BK Olympic 4  -      
14
13:30
sön
13:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - BK Olympic 3  -      
 
21
12:30
sön
12:30    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic 3 - Kvarnby IK  -      
21
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic 4 - Kulladals FF  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Himmaborgen
BK Olympic U14-2 - Södra Sandby IF  -      
28
12:45
sön
12:45    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic 3 - Eskilsminne IF blå/gul  -      
FEBRUARI 2024
 
02
18:30
fre
18:30    
Bäckagårdens IP
Träningsmatch Kvarnby IK - BK Olympic U14-2  -      
03
10:00
lör
10:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic U14-2  -      
03
15:15
lör
15:15    
Stångby IP
Torns IF - BK Olympic U14-2  -      
04
10:00
sön
10:00    
Tolvans IP Löddeköpinge
IF Lödde - BK Olympic U14-2  -      
 
10
14:00
lör
14:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic U14-2 - Ramlösa  -      
10
15:00
lör
15:00    
Laröds Ip B-Plan Helsingborg
 
Hittarps IK - BK Olympic U14-2  -      
11
11:30
sön
11:30    
Höllivken IP
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic U14-2  -      
 
18
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP
 
BK Olympic U14-2 - Nosaby  -      
MARS 2024
 
01
19:15
fre
19:15    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14-2 - Uppåkra IF  -      
02
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14-2 - Åkarps IF   -      
03
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14-2 - Husie IF   -      
 
09
16:00
lör
16:00    
Limhamns IP
IF Limhamn Bunkeflo - BK Olympic U14-2  -      
10
12:00
sön
12:00    
Vikenplanen furulund
Furulunds IK 09 - BK Olympic U14-2  -      
 
15
19:00
fre
19:00    
Bäckagårds IP
FC Möjligheten 09 - BK Olympic U14-2  -      
16
11:30
lör
11:30    
Nilsholgersson hallen skurup
 
Janstorp 2010 - BK Olympic U14-2  -      
17
12:00
sön
12:00    
Tångvalla IP
 
Skanör Falsterbo 2010 - BK Olympic U14-2  -      
 
23
13:30
lör
13:30    
Husiegård
Husie IF 09 - BK Olympic U14-2  -      
APRIL 2024
 
07
12:30
sön
12:30    
Södra Sandby IP
Södra Sandby IF - BK Olympic U14-2  -      
 
13
10:00
lör
10:00    
Köpingeskolan, konstgräs
FC Trelleborg röd - BK Olympic lila3  -  3  
14
15:30
sön
15:30    
Västervångs IP
FC Trelleborg blå - BK Olympic vit0  -  4  
 
19
18:45
fre
18:45    
Vanningens IP Vellinge, konstgräs
BK Olympic lila - Vellinge IF 0  -  3  
20
11:00
lör
11:00    
Möllevallen IP, Skanör A-plan 9-manna
Skanör Falsterbo IF röd - BK Olympic vit2  -  0  
 
27
16:00
lör
16:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
IF Limhamn Bunkeflo vit - BK Olympic lila  -      
MAJ 2024
 
01
14:00
ons
14:00    
Sjöbo IP A-plan
Sjöbo IF - BK Olympic lila  -      
04
12:00
lör
12:00    
Lindeborgs IP Konstgräs
BK Olympic vit - IF Limhamn Bunkeflo vit  -      
 
17
18:45
fre
18:45    
Lindeborgs IP Konstgräs
BK Olympic lila - BK Höllviken blå  -      
18
10:00
lör
10:00    
Bara IP A-plan 9-manna
Bara GoIF röd - BK Olympic vit  -      
 
25
10:45
lör
10:45    
Björkvallen, Öja A-plan
Öja FF blå - BK Olympic lila  -      
26
14:00
sön
14:00    
Lindeborgs IP Konstgräs
BK Olympic vit - Ystads IF FF blå  -      
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike - BK Olympic vit  -      
02
sön
00:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic lila - Malmö City FC gul  -      
 
09
sön
00:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic vit - Linero IF röd  -      
09
16:00
sön
16:00    
Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
FC Rosengård 1917 2 - BK Olympic lila  -      
 
15
11:00
lör
11:00    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - BK Olympic vit  -      
16
14:30
sön
14:30    
Lindeborgs IP Konstgräs
BK Olympic lila - Limhamns FF  -      
 
SAMARBETSPARTNERS