SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2013

Matcher
DECEMBER 2023
 
09
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic 2013 - FF Atletiko  -      
10
10:30
sön
10:30    
Hermodsdals Idrottshall (Skolan)
BK Olympic - Heleneholms SK  -      
JANUARI 2024
 
28
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic 2013 - BK Olympic  -      
FEBRUARI 2024
 
03
10:00
lör
10:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic 2013 BC - BK Olympic  -      
03
12:00
lör
12:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic 2013 A - BK Olympic  -      
04
13:00
sön
13:00    
Hyllie IP
Bosnien HSK - BK Olympic  -      
 
11
13:00
sön
13:00    
Heleneholms IP
Heleneholm - BK Olympic 2013  -      
 
18
09:00
sön
09:00    
Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Olympic  -      
18
10:00
sön
10:00    
Kirsebergs IP
BK Flagg - BK Olympic  -      
 
25
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic - Hermodsdals FC   -      
25
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP
 
Landskrona BoIs - BK Olympic 2013  -      
25
14:00
sön
14:00    
Landskrona IP
 
Landskrona BoIS - BK Olympic 2013  -      
MARS 2024
 
02
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2012 - BK Olympic  -      
03
10:00
sön
10:00    
Bara IP
Bara GIF - BK Olympic  -      
 
09
09:30
lör
09:30    
Kulladals IP
Kulladals FF - BK Olympic  -      
10
10:45
sön
10:45    
Västerbrogatan Vellinge
Vellinge IF - BK Olympic  -      
10
13:00
sön
13:00    
Västerbrogatan Vellinge
 
Vellinge IF - BK Olympic 2013  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Brovallen Bunkeflostrand
LB07 - BK Olympic 2013  -      
16
14:00
lör
14:00    
Brovallen Bunkeflostrand
LB07 - BK Olympic  -      
17
12:00
sön
12:00    
Brovallen Bunkeflostrand
LB07 - BK Olympic 2013  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Bäckagårdens IP
Kvarnby IK - BK Olympic  -      
23
12:15
lör
12:15    
Bara IP
Bara Gif - BK Olympic  -      
24
14:15
sön
14:15    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic 2013 - BK Olympic 2014  -      
 
31
10:00
sön
10:00    
Malmö Stadion plan 10
MFF F11 - BK Olympic  -      
APRIL 2024
 
07
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård IP
Lunds BOIS - BK Olympic  -      
07
11:00
sön
11:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - BK Olympic  -      
07
13:00
sön
13:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - BK Olympic  -      
 
13
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic vit - Skurups AIF gul  -      
13
13:00
lör
13:00    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
BK Flagg röd - BK Olympic vit  -      
14
09:45
sön
09:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - Skabersjö IF gul  -      
 
20
11:15
lör
11:15    
Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 2
Malmö FF ljusblå - BK Olympic grön  -      
21
09:00
sön
09:00    
Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
Vellinge IF röd - BK Olympic vit  -      
21
11:45
sön
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - GIF Nike blå  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
Heleneholms SK - BK Olympic vit  -      
28
11:00
sön
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - FC Trelleborg blå  -      
MAJ 2024
 
03
18:30
fre
18:30    
Sorgenfri IP
BK Olympic 2013 - BK Olympic  -      
04
10:30
lör
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic grön - BK Höllviken röd  -      
05
sön
00:00    
Malmö IP
- BK Olympic vit  -      
05
11:45
sön
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic vit - Anderslövs BoIK  -      
 
07
18:50
tis
18:50    
Hyllie IP
 
Bosna HSK - BK Olympic 2013  -      
08
17:15
ons
17:15    
Hyllie IP
 
Bosna HSK - BK Olympic 2013  -      
10
18:30
fre
18:30    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic 2013 - BK Olympic 2013  -      
11
10:00
lör
10:00    
Husie IP
Husie IF - BK Olympic  -      
 
17
18:30
fre
18:30    
Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC gul - BK Olympic vit  -      
18
10:20
lör
10:20    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B svart - BK Olympic grön  -      
19
12:15
sön
12:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic vit - Bosnien Hercegovinas SK 1  -      
 
24
18:45
fre
18:45    
Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - Hyllie IK 1  -      
26
09:00
sön
09:00    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
Lilla Torg FF blå - BK Olympic vit  -      
26
11:00
sön
11:00    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - Bunkeflo FF  -      
 
31
19:00
fre
19:00    
Trelleborg Vångavallen D-plan.
BK Olympic grön - Trelleborgs FF blå  -      
JUNI 2024
 
01
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF 1 - BK Olympic grön  -      
02
10:50
sön
10:50    
Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L vit - BK Olympic vit  -      
02
12:15
sön
12:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic vit - Liria IF  -      
 
03
17:15
mån
17:15    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF vit - BK Olympic vit  -      
08
12:30
lör
12:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
BK Olympic vit - Klagstorps IF 1  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Söderslättshallens IP plan 1
Trelleborgs FF svart - BK Olympic vit  -      
16
11:15
sön
11:15    
Malmö Stadion plan 10
MFF - BK Olympic  -      
16
12:00
sön
12:00    
Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
Ystads IF FF vit - BK Olympic grön  -      
 
SAMARBETSPARTNERS