SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
U14-1
Hem
Seniorer
Seniorer
U19
Ungdom
Junior
U17
U16
U15-1
U15-2
U14-1
U14-2
U14-3
U13 - 1
U13 - 2
Pojkar
2012 - 1
2012 - 2
2013
2014
2015
2016
2017/18
Flickor
F 2008/09
F 2010/11/12
Futsal
Våra Cuper
Olympic cup 2023
Olympic Goal Cup 2021
Organisation
Styrelse
Sportgrupp
VEO cam
Historia - 1920
1920 Klubbens Historia
Reunion Cup 3, 2017
Sponsorer
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Seniorer
Seniorer
U19
Ungdom
Junior
U17
U16
U15-1
U15-2
U14-1
U14-2
U14-3
U13 - 1
U13 - 2
Pojkar
2012 - 1
2012 - 2
2013
2014
2015
2016
2017/18
Flickor
F 2008/09
F 2010/11/12
Futsal
Våra Cuper
Olympic cup 2023
Olympic Goal Cup 2021
Organisation
Styrelse
Sportgrupp
VEO cam
Historia - 1920
1920 Klubbens Historia
Reunion Cup 3, 2017
Sponsorer
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
U12
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Matcher
Bildgalleri
Kontakt
Nio budord till fotbollsföräldrar
Spelarutbildningsplan
Träningskläder
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Matcher
Bildgalleri
Kontakt
Nio budord till fotbollsföräldrar
Spelarutbildningsplan
Träningskläder
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM P14 grp.4
JANUARI 2024
13
16:00
lör
16:00
Mellanhedens IP
FC Bellevue -
BK Olympic
-
14
11:00
sön
11:00
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic
- FC Trelleborg
0 - 7
21
16:30
sön
16:30
Sandskogens IP
Ystad IF -
BK Olympic
-
28
11:00
sön
11:00
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic
- GIF Nike
3 - 0
FEBRUARI 2024
03
11:00
lör
11:00
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U14
- Skanör Falsterbo
10 - 9
24
12:00
lör
12:00
Bregnegaardsvej 25, 2900 Hellerup
Hellerup IK -
BK Olympic
0 - 3
25
14:45
sön
14:45
Rolighedsvej 25
Naestved IF (DK) -
BK Olympic
1 - 2
MARS 2024
02
12:45
lör
12:45
Övrig plats
AB -
BK Olympic
2 - 3
03
14:15
sön
14:15
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic
- Husie IF
18 - 4
09
14:15
lör
14:15
Lindängens IP, Malmö konstgräs 2
BK Olympic
- Bara GoIF
4 - 2
10
15:30
sön
15:30
Kristianstad, Maxilandia IP
Nosaby IF 09A -
BK Olympic
-
16
16:00
lör
16:00
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic
- Kalmar FF
-
17
16:00
sön
16:00
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF -
BK Olympic
1 - 19
23
11:15
lör
11:15
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic U14-1
- Stattena IF (09)
-
24
09:00
sön
09:00
Landskrona IP
Eskilsminne IF -
BK Olympic U14-1
-
SAMARBETSPARTNERS