SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
BollKlubben Olympic
Malmö 1920
Pojkar 2011

Matcher
FEBRUARI 2024
 
03
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic 2011 - 1 - Limhamn FC  -      
04
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic U13-1 - Lilla Torg FF  -      
 
10
09:30
lör
09:30    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic U13-1 - Malmö City FC  -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Lindängens IP KG (Nya)
 
BK Olympic 2011 - 1 - Hässleholms   -      
 
24
13:00
lör
13:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
 
BK Olympic 2011 - 1 - Skurup  -      
MARS 2024
 
02
13:45
lör
13:45    
Limhamns IP
Limhamn FC - BK Olympic  -      
02
16:30
lör
16:30    
Limhamns IP
LB07 - BK Olympic  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Tre högars väg 1
 
Linero - BK Olympic U13-1  -      
 
17
15:15
sön
15:15    
Lindängens IP KG (Nya)
BK Olympic U13-1 - Torns IF  -      
 
23
12:00
lör
12:00    
Ulkavallen ip (Borstahusen)
Alegria FK - BK Olympic  -      
 
31
17:00
sön
17:00    
Övrig plats
 
Trollenäs - BK Olympic U13-1  -      
APRIL 2024
 
07
10:30
sön
10:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic vit - Hyllie IK svart6  -  0  
 
13
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
Hyllie IK grön - BK Olympic brun3  -  0  
14
11:00
sön
11:00    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK - BK Olympic vit  -      
 
20
11:15
lör
11:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic vit - Lindeborgs FF 1948  -      
21
13:30
sön
13:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic brun - FBK Balkan vit  -      
 
28
10:00
sön
10:00    
Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
Malmö City FC 1 - BK Olympic brun  -      
28
10:30
sön
10:30    
Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
Lilla Torg FF svart - BK Olympic vit  -      
MAJ 2024
 
05
sön
00:00    
Malmö IP
- BK Olympic brun  -      
05
11:15
sön
11:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic vit - Malmö City FC 3  -      
 
18
12:15
lör
12:15    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic brun - FC Rosengård 1917 blå  -      
19
14:30
sön
14:30    
Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue guld - BK Olympic vit  -      
 
25
14:00
lör
14:00    
Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue blå - BK Olympic brun  -      
26
10:30
sön
10:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
BK Olympic vit - BK Höllviken grön  -      
JUNI 2024
 
01
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic brun - FC Möjligheten grå  -      
02
09:30
sön
09:30    
Brovallen, B-plan 9-manna
IF Limhamn Bunkeflo svart - BK Olympic vit  -      
 
08
12:30
lör
12:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic vit - FBK Balkan röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Klagshamns IP plan 3 7-manna
IFK Klagshamn gul - BK Olympic brun  -      
 
15
11:45
lör
11:45    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
BK Olympic brun - Kulladals FF blå  -      
16
10:30
sön
10:30    
Dalhems IP A-plan 9-manna
BK Flagg - BK Olympic vit  -      
 
23
sön
00:00    
Lindängens IP KG (Gamla)
BK Olympic vit -   -      
 
SAMARBETSPARTNERS